SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST modyfikacja-pytania co do istoty hst

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
Witam
mam pytanie dotyczące istoty treningu HST a mianowicie, ćwicze od jakiegos czasu 4 razy w tyg ale doszedlem do wniosku, ze to o jeden trening za duzo, absorbuje mnie za bardzo, wiec chce wrocic do HST.Cwiczylem tym treningiem ponad rok czasu i mialem calkiem niezle efekty, bylem zadowolony.Czytalem troche o hst i doczytalem, ze jesli ktos juz jest zaawansowanym "zawodnikiem" i zna swoj organizm...to moze sprobowac roznych modyfikacji.Ja cwicze juz ponad 10 lat, wiec przyjmijmy, ze spelniam ten warunek.Moim celem jest znalezienie sobie treningu, ktory zwiększy moja masę miesniową, nie chce zalac sie tluszczem i pozwoli mi sie wyrzezbić.Szukalem treningu gdzie moglbym cwiczyc 3 razy w tyg: pon, srd, pt i robić kazda partie miesniową, ze szczegolnym naciskiem na klatke, plecy i barki, natomiast biceps i triceps po lepkach (rece mam "za duże" wiec odpuszczam i trenuje jedynie na podtrzymanie)

W zwiazku z powyzszym przyszedl mi na mysl taki maly eksperyment...chcialem dowiedziec sie co spece od HST (prosze zeby wypowiedzieli sie prawdziwi sopece a nie 15 letnie dzieciaki) sądza o tym gdybym kazdy z mikrockli przedluzyl do 3 tyg.progres ciezarów na kazdym treningu- czytalem, że mozna zwiekac ciezar co 2 trening, czyli 2 treningi robie tym samym ciezarem i jade od 75% cm do 100% cm a na ostatnim treningu nawet 110% wiec tak bym to robil, jest tu miejsce do kobinacji.Jakos bm sobie te ciezary rozlowyl, zeby powoli ten progres ciezarow byl.Chodzi mi o wydluzenie maksymalne mikrocyklu 15 i 10 powt bo wtedy trening jest najbardziej intensywny i bedzie mozliwosc zrzucenia troche tlusczyku a dokladniej zrobienia brzucha.Mase mam ok bo na 191 cm waze 109 kg alenie jetem zalany fatem, jedynie trzeba wyrzezbic brzuch i szukam nowych treningow w celu urozmaicenia i zaoszczedzenia czasu, 4 trenigi w tyg sa męczace na dluzszą mete.

Myslalem o treningu obwodowym...ale musialbym miec swoja prywatna silownie, bo w warunkach gdzie cwicze jest to niewykonalne, za duzo ludzi tam cwiczy.
W sumie na biede moglbym cwiczyc caly czas 15 powtórzen bez dodawania ciezarów, ale taki zmodydikowany hst chyba bylby lepszy, ale co o tym sadzicie, probowal ktos z was kombinowac z tym treningiem, naginac go do swoich potrzeb? czy trzymacie sie z gory okreslonych załozen.
pzdr

..........

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
spokojnie mozesz wydluzyc mikrocykle na takiej zasadzie jak piszesz.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
ok, dzieks, zobaczymy jakie bedą efekty
pzdr

..........

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy!! Do oceny ikoretkty!!

Następny temat

Siłownia Domowa

WHEY premium