SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rondell - HST :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Nastepnym razem jak robisz pozycje bicepsy przodem to nie sciagaj tak lopatek do tylu tylko wysun rece bardziej do przodu, wtedy na zdjeciach lepiej wychodzi, sam sie o tym przekonalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jest tu podwieszony post o pozowaniu, przeczytaj opisy, ogladaj zdjecie, postaw lustro i próbuj pozować by efekt był podobny do doriana

w pozie najszerszy przodem ramiona wyszłyby lepiej gdybyć nie zginał nadgarstków. co do postępów to EXTRA, gratuluje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
pawerty - w zasadzie to nie oszczedzalem sie z jedzeniem staralem sie tylko jesc rzeczy wysokobialkowe, ktore uzupelnialem weglowodanami no i na treningu sie dosyc duzo przykladalem uwagi do pelnego skupienia podczas wykonywania cwiczenia
Paszczak - spox wezme to pod uwage dzieki
PePoNeNt - you're da master dzieki w zasadzie to dzieki Tobie doszedlem do takich efektow bo to Ty mnie wprowadziles do HST

Zmieniony przez - rondell w dniu 2004-10-14 16:48:33

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
efekty zawdzieczasz tylko sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90
he a ile masz lat i ile ćwiczysz :)?

GiCu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90
aaa i bym zapomniał masz soga

GiCu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
19 lat
cwicze cos kolo 2 lat
w tym dopiero od roku intensywnie poniewaz wczesniej to bylo: "jak mi sie chce to se pocwicze"

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90
hehe zaje***** sylwetka i ogólnie jets spoko.. niestety nie mam swoje siłowni ale gdybym miał też bym starał się drównac takiemu wyglądowi..

GiCu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
gicu - dzieki i powodzenia w budowaniu masy i proporcjonalnej sylwetki

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90
Spoko tylko że za szybko jej nie zbuduje tymi moimi zmiesznymi hantelkami 2x 9kg i pompkami :)..

GiCu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koleś

Następny temat

oto ja %-)

WHEY premium