SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

qgqtq/ budowa mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej/ rok str.50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123516

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kim jestem? Uzyj google, to się dowiesz Moja profesja faktycznie ma co nieco wspólnego ze 'spiskami' i obecnie opiera się głównie na teorii, więc jakby trafiłaś
Czy mam klasę to nie wiem, nie mnie sądzić; na to pytanie mogliby odpowiedzieć ludzie, z którymi żyję i pracuję 'in real'. Ale używając broni obosiecznej... Kim Ty w ogóle jesteś, żeby to oceniać?

qgqtq
Moją całą sylwetkę przedstawiałam nie raz, że nie potrafisz jej ocenić to już Twój problem.

Pytanie tylko, czy ja w ogóle ocenianiem Twojej sylwetki jestem zainteresowana?
Nie wiem nawet, ile, kiedy i jakie zdjęcia wklejałaś, bo mnie Twój dziennik zwyczajnie nie interesuje - mam w Ladies inne priorytety. Kilka razy natknęłam się na Twoje fotograficzne puzzle, a skomentowałam Twoją sylwetkę tylko raz, bo rzuciła mi się (i nie tylko mi) w oczy widoczna dysproporcja w górnej części tylnego łańcucha funcjonalnego.
O profesjonalną ocenę sylwetek dziewczyn, z którymi się bawię i na któych mi bardzo zależy, a które początkujące już nie są, proszę zawodowców. Tak było w przypadku Rudej, Saidki, a będzie i w przypadku kilku innych. Jak wielokrotnie podkreślałam, za ciańka w uszach jestem, żeby wyłapać subtelne różnice w proporcjach poszczególnych grup mięśniowych i chyba bym się pocięła, gdyby z powodu mojej ignorancji na tym polu któraś dziewczyna dorobiła się przerostów.

Prowadzenie bloga w Dziennikach Ci nie odpowiada? Ja tutaj nie moderuję, więc moją osobą stresować się nie musisz. Bywam tutaj tylko w dwoch-trzech tematach, ze względów sentymentalnych

Powodzenia

Z mojej strony EOT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30567
Absolutnie nie proszę o ocenę sylwetki, tak jak mi radziłyście z Obli zasięgnęłam rad zawodowca i współpraca jest bardzo owocna.

Również życzę powodzenia.

Dziennika prowadzić nie będę,jeśli możesz go usunąć byłabym bardzo wdzięczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Ja jestem za nie usuwaniem tematu Twoje wypiski, przepisy, ciezka praca i sylwetka sa/moga byc niezla motywacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popieram Nataszę trzymaj się Agata i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Mnie Twoje zdjęcia i wypiski także motywują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30567
Dzięki Dziewczyny, dobrze wiedzieć,że są tu jeszcze osoby, które nie boją się odezwać(dziękuję również za wszystkie prywatne wiadomości). Nie dajcie się podporządkować ani tak traktować. Takie zachowanie,oszczerstwa i bluzganie innych jest nie do przyjęcia w życiu społecznym,a kim jestem szanowna Pani Martucco? Silną Kobietą z pasją(i to nie jedną),wielkimi marzeniami,otwartą,szczerą i przede wszystkim szanującą innych ludzi.

Dziennik niech zostanie, w sumie racja, może się komuś przyda, poproszę tylko o usunięcie kilku zdjęć (tzn puzzli).

ach i jeszcze coś mi się w oczy rzuciło

Martucca

Moderatorki vel żenujące zazdrośnice (choć jeszcze nie wiemy, o co zazdrosne jesteśmy)


To Twoje słowa.Ja tak nigdy nie twierdziłam ani nic takiego nie pisałam więc może coś w tym jest skoro oskarżacie mnie o branie niedozwolonych supli.

Over.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O usuwanie czegokolwiek musisz prosić moderatorów tego działu. Ja na cudzym podwórku nie mieszam (poza tym nie chciałoby mi się przerzucać nieomal 100 stron).

Podporządkować? A czy my (może ja?) tu kogoś na siłę trzymamy, tłamsimy, zmuszamy do czegoś? Jak się komuś nie podoba, cóż... Są inne fora, fejsbuki i wiadomości prywatne. Do składania skarg służy odpowiedni dział, każdy może przedstawić swój problem, który zostanie rozpatrzony przez innych moderatorów i/lub administratora forum.
A ktoś tu coś mówił o niedozowlonych suplach czy może sama sobie to dopowiedziałaś?

"Żenujące zazdrośnice", hehe... Za tym określeniem kryje się pewna historia, dość pocieszna zresztą. Owa historia była nawet inspiracją tytułu dziennika 4nn. Sądziłam, że zatrybisz, bo w końcu w Ladies pojawiłaś się prawie 1.5 roku temu.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-09-13 00:25:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30567
Nie mam zamiaru się z Tobą dalej sprzeczać, zachowałaś się jak się zachowałaś i tyle, temat uważam za zamknięty.

Wybacz ale owej historii nie znam.

Miłej nocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
qgqtq
4nn całej sylwetki ma kto doglądać ,Twojej opinii raczej nie potrzebuje więc daruj sobie swoje komentarze bo to jest żenujące .

Potrzebujesz przypomnienia kto zaczął od wycieczek? Gdybyśmy nie miały podstaw, nie byłoby pytania o suple. Dlatego witamy w DTdP, powinno być tu mniej żenujących ludzi. Chętne zastraszone i źle traktowane Ladies również mogą prowadzić tutaj swoje dzienniki.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening przed maturą, przed rzezbą

Następny temat

120kg.

WHEY premium