SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1927
Mam takie pytanie bo troche mnie to zastanawai wiec tak.Obecnie zaczelem silownie mialem przerwe z 5 miechow zdana matura wyjazd za granice do pracy i tak wsumie dopiero wzielem sie za siebie jakies 5 tygodni temu trenuje 3 razy w tygodniu i do tego 2 razy po 45 minut basen.Diete mam masowa 4 posilki dziennie + 2 razy pije gajnera .
Sniadanie to okol 150 g platkow owsianych 300ml mleka i jakis 80 g sera bialego z dzemem
obiad to worek ryzu piers
2 obiad worek kaszy 150 g piers
na kolacje przed snem pucha tunczyka
Jak widac mam tylko 4 posilki ale wlasnie dlatego do uzupelnienia pije gajnera 2 razy dziennie po 80g gajner treca xxl mas.I tak z ciekawosci zwazylem sie przed zaczeciem diety waga 72kg i mowie sprawdze czy cos to dzial wiec poszedlem po misiacu i ledwie 73 kg .I tu moje pytanie brzmi czy jest to winna basenu ze nie tyje ?? Czy moze byc to winna czegos innego ?? Nie wiedzialem gdzie to pytanie umiesci wiec umiescilem tutaj jesli zle to prosze przeniesc Czekam na odp

ownz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
moze za mało kalroi dostarczasz. Zwiększ ich liczbe powinno pomóc.

Zginąć w walce to żyć wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
spokojnie poczekaj, to dopiero 5 tygodni, zależy jaką masz budwe ciała itd. to nie jest tak automatycznie u wszystich że od razu przybierają, spokojie, a jezlei jest tak jak mówisz to ekty przyjdą, tylko nie szalej na treningu, spokojnie, bez żadnych wielkich wyzwań, daj sobie mały cel i go osiągnij, i potem kolejny itd. pisze to dlatego żebyś sie nie zniechęcał, bo nie ma powodu. napisz cos o swoim treningu itd, moż etam jest problem. pisz moze bedziemy mogli pomuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"czy jest to winna basenu ze nie tyje "

Chcesz "utyć" ? Pragniesz zostać grubasem ?

W takim razie przestań ćwiczyć i tylko jedz jak najwięcej

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Za malo kalorii w diecie-musisz wiecej jesc. Basen powoduje, ze spalasz wiecej kalorii! Najlepiej zajrzyj do dzialu odzywanie. Spokojnie 1kg to i tak duzo... Powoli do przodu malymi krokami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Ja po wakacjach w 2 miesiącach przytyłem 6kg więc nie wydaje mi się, że ten 1kg to jest dobrze.
Dieta z dodatnim bilansem kalorycznym i musi się ruszyć. Jak nie możesz jeść za często to jedz więcej, chociaż wydaję mi się, że i tak dużo jesz.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
tylko że on zaczyna a ty? może jest tak ze po prostu powakacyjne spadki, wróciły na swoje miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
"tylko że on zaczyna a ty?" - gdy się zaczyna to jest łatwiej złapać mase... z czasem idzie co raz wolniej i jest coraz trudniej o kg.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
nie zawsze bo zależy jaka ma budowe ciała . wiesz będe bronil swojego zdania bo mam wiele takich przykładów, podam ci jeden.
po wakacjach zaczoł ćwiczyć taki młody chudy chłopak ma 16 lat i 27 czy 28 w ręku, bardzo mało, ale powinien szybko nabierać masy, z racji tego że nie ma wele kasy to powiedziałem mu zeby jadł do bulu ryżu i pil mleko jak najwięcej, bo jemu laktoza raczej nie zagraża. I on w tym czsie przybral 1 cm, a gośc z którym ćwiczy, a raczej który go uczy po wakacjnych spadkach przybrał, ok 3cm wiec wiesz, jest takie zdanie że"organizm pamięta" do tego dochodzi to pytanie w twoim kierunku o suplementy itd. sam rozumiesz, wiec myśle że szybciej odbudować niż zbudowac od podstaw mase mięśniową. ale to tylko moje zdanie, i nie musisz się z nim zgadzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Ja nie widze zabardzo tematu do jakiejś dyskusji czy rozmowy.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Schwarzenegera

Następny temat

trning

WHEY premium