SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z psychą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
kiedys bodajze Aleks pisal o tym ze najbardziej bal sie na cyklu duzej ilosci tescia. A tak naprawde wszystkie problemy z glowa byly gdy dolaczal mete do cyklu. ja mam to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
AgresivE mądre słowa.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 422 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2766
ja jestem troche zabardzo nadpobudliwy zwłaszcza gdy SAA ON drazni mnie byle co i zaczynam za małostkowe rzeczy rugac mlodsze rodzenstwo ktore takich slow niepowinno slyszec troche to po***ane może kiedy przejdzie chociaz starams ie kontrolować o_O

...szukasz pieniedzy??...wypier...
nie potrzebna mi dziwka,
ktora chce kasy i tka jej niemam..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
szuwax17 jak każdy ćpun

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 139
hahah problem z psycha tak to jest heheh wiem bo ostatnio na dysce wy***a.... drzwi :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
fajnie
ja bym się nie chwalił

sam zrobiłem coś podobnego (szyba) i raczej z tego powodu mi cholernie wstyd...
nigdy więcej poppersa w dużej ilości

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
PauleQ "kiedys bodajze Aleks pisal o tym ze najbardziej bal sie na cyklu duzej ilosci tescia. A tak naprawde wszystkie problemy z glowa byly gdy dolaczal mete do cyklu. ja mam to samo. "

czyli mowisz ze na samym tesciu jest looz?? Na metce to tak samo j*bniety jak dzik jestem,nawet gadam do siebie czasamiWynikalo by ze meta gorsze spustoszenie sieje niz tesc Wogule agresje to prze*ebana sprawa...Przynajmniej ja nie umiem zbytnio panowac nad sobą,o dziwo jak jestem na cyklu to leepiej bo wiem ze nie moge sie wku*wiac i kontroluje sie na maxa...Ja wogule mam jakąś przeryta banie bo wszystkich rozkminiam pod kątem napi*dalanek,chociaz wcale tego nie chce...Ktos patrzy mi w oczy nie spuszcze wzroku a juz rozkminiam ze na bank ma problem,ze bedzie afera itp...Poryty łeb,chociaz staram sie z tego leczyć bo nie jestem zadnym zadziorem,przeszkadza mi to w h*j ze mam ryse na psychiceTo samo jak ide ulicą..widze ekipe przed sobą wieksza to odrazu mi sie lampka alarmowa włancza..."Bedzie afera Bedzie afera..Pokaż ześ twardy i patrz im w oczy!!" i rozkmina taka jak w myślach.Moze to własnie słaba psycha albo poprostu przecpana bania...Ale wiem ze nie chce miec tego w głowie staram sie chodzic usmiechniety i pozytywnie nastawiony do wszystkich i nie postrzegac kazdego jako "przeciwnika przed ktorym trzeba pokazać ze jestem twardy"....ehhh prze*ebane panowie:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Ty no Wark, drugi raz się zgodzę z Tobą w tym samym temacie - mam to samo, może Ty mój jakiś brat bliźniak tylko o tym nie wiem?

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
Tez tak mialem ale dotarlo do mnie ze tak mysla ludzie ograniczeni a takim nie chcialem byc i wiecie co? Minelo jak reka odjal.

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Kozik możliwe

No własnie ja wiem ze ludzie ograniczeni tak myślą,ale na ograniczonego to ja nie wyglądam i nie jestem.Sprawnie mi wychodzi myślenie.Ale z tą banią to jest zupełnie innaczej nie umiem tego odjąć poporstu to tak jakby mi sie w psyche wbiło...walcze z tym staram sie miec dobry nastrój..ale jak widze np.na drodze jakiegos dawnego wroga to odrazu lampka,tysiąc myśli,pikawa otro bije i rozkminka kto ustąpi miejsca czy stukniemy sie barkami poryta bania..Nie moze mi to poporstu tak odejsć...Moze to otoczenie do tego zmusza chociaz wątpie bo przeciez ludzi spotyka sie wszędzie poza domem...Poprostu wje*ała mi sie taka pechowa "13" w charakter,jedyny plus to taki ze wiem ze mam taki problem i staram sie to zwalczyć,bo jestem pokorną osobą i wiem ze to "bez wątpienia chore"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

Boldenone skutki uboczne

WHEY premium