SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z psychą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3918
nie poruszajac merytorycznej zawartosci tego tematu to wyslal bym cie do psychiatry - dostaniesz cos na uspokojenie i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
może lepiej na pobudzenie?

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Spayky...tylko gdzie ja napisałem ze robią mi sie nogi z waty? Troche chyba zle zrouzmiałeś

Zresztą wiadomo ze nogi z waty zawsze są,ale mi chodziło o to ze za duzo myśle o laniu,kazdego rozkminiam pod kątem lania,Nawet jak mnie ktos lekko z barka uderzy całkiem niechcący to mimo ze nie chce to i tak sie odwórce i potem moralniak j*bniety ze dałem sie pyknąc z barka Wszystko odbieram jak upokorzenie,biore do siebie,przejmuje sie tym jak mnie ludzie odbierają,k*rwa nie wiem jak to opisać...

Zmieniony przez - Wark w dniu 2006-11-15 22:01:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 520 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
Wark sorki ale nie widziałem że kogoś cytujesz, wszystko jest ok :)

Wark rozumiem Cię bo jeżeli ktoś szturchnie Cię specjalnie to jest to w****iające ale jeśli przez przypadek np. w barze to sądzę że się odwrócisz i z uśmiechem odejdziesz. Widzisz dorabiam na bramce w barze i często muszę wyrzucac takich pijaczków kozaków co to łażą i szturchając prowokują do bicia ale dla takich nie mam litości

Zmieniony przez - Spayky w dniu 2006-11-15 22:10:26

Spayky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
NO dobra ale jak np.widze kogoś z odleglosci 50 metrów i juz rozkminiam kto pierwszy zejdzie z drogi czy sie sztruchniemy i kto wymieknie to juz chyba chore...a moze kazdy tak ma tylko ja mam urojeniaAlbo przewrazliwiony jestem...ale wku*wia mnie to bo napraawde to taki nie chce być tylko mi sie tak bania zryła i tak ciągle myśle w takich tępych kategoriach co mnie męczy okrutnie:/ pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 520 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
hehe to w takich sytuacjach trzeba być mądrzejszym i ustąpić głupszemu a walkę podejmować w ost. chwili. Ja jestem raczej spokojnym facetem ale potrafię się wkur... jak każdy chyba. Lubię czasem się wyżyć na rzeczach martwych, drzwi, jakaś szafa, ściana i mi przechodzi.

Spayky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Heh no własnie w tym rzecz ze ja jestem nerwusem srasznym Masz racje z tym ze trzeba byc mądrzejszym ale wlasnie w mojej dziwnej psychice trudno wbic ten schemat myślenia do głowy chocbym nie wiem jak sie staral to zawsze to samo jeden dzien pozytywnie nasawiony do ludzi i swiata a drugi jakbym był jakąś niemotą zyciową frustracja,wku*wienie,dziwne kompleksy i do dupy wszystko..do czasu az nie bede w swoim towarzystwie w ktroym sie rozluzniam zupełnie...Trudno jest zrozumieć siebie...powaznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 520 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
to może zapisz się na jakieś walki a gwarantuję Ci że całą agresję zostawisz na macie. Ja mając lat 18-20 tez byłem agresywny i leczyłem się w szpitalu przez 2 lata i powiem że dużo mi to pomogło. Teraz mam 28 i o wiele inaczej patrzę na świat. :) Pozytywnie a siłę używam tylko w konieczności

Spayky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Ja tez jestem nerwus ale niewyp*****lam ludziom dzwi bo to juz jest dziwne.
Wiec radze zrobic przerwe z cyklami zanim kogos ubijesz a wtedy dopiero bedzie problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
wiecej koksu.
warto.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

Boldenone skutki uboczne

WHEY premium