SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z psychą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4337
a ja ma sprawdzony sposoob na wyzycie sie. idziesz na bale najlepiej jakieś wiejskie istisz sobie spokojnie. na 99,9% przez całą noc nawinie sie kilku takich depili co bedą myśleli ze dadzą ci rade, vhocbyć niewiem jak był spokojny na bank na takich trafisz(przynajmniej ja tak mam, koorfa nic nierobie a zawsze ktoś sie do***ie) i wtedy lekie napierdzielanko i normalnie wtedy jakoś sie jooz niewyzywam na otoczeniu. a satyswakcje mam bo sam sie typek prosił :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
tak, nie ma to jak impreza w remizie, a potem afterparty na sztachety

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4337
zauważył ktoś z was ze jak sie jest wiekszym to jakoś tak zawsze nawinie sie jakiś pajac co chce sie sprawdzic kto jest lepszy?? jak kiedyś byłem mały to sie nienapierdzielałem az tak, a jak sie rozrosłem to zawsze trafiam na jakichś na***anych depili co im sie wydaje ze są karate kid i maja jakieś problemy, koorde chocbym niewiem jak był spokojny, ide sobie z panna sie pobawic a tu jakiś soochar mnie z bara za***ie , ja mu delikatnie sorry a on a co masz jakiś problem i po kolesi leci, ten świat jest pełen d****i, a potem moowią ze nakoksowani chodzą i szukają booruty po baletach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
relanium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550
Iceman troche kozacki sposob ... to nie chodzi o to ze dasz im rade tylko sztuka myslenia ... to wszystko polega na tym ze musisz byc madrzejszym od nich i probowac zalagodzic sprawe nie tracac honoru ... myslenie ze dasz im rade moze sie zle skonczyc i wcale niekoniecznie dla ciebie ... ja na pewno nie lal bym takich wiesniaczkow moge ich obezwladnic a przeswiadczenie ze w 30 sekund wsadzilbym ich do trumny 100% mi wystarcza ... gdybym tak bil kazdego kto mnie obraza szybko skonczylbym tak jak oni ... pokora to podstawa i po niej mozna poznac kogos naprawde groznego ...

...nie patrzcie na skille!!!... to moje 3 konto do reszty zapomnialem passow ... heh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4337
ja niechce ich bić, zawsze staram sie jak moge unikac konfrontacji. woogole niechciał bym zeby były takie sytuacje dziwne, ale jakoś mam takiego pecha ze zawsze ktoś ma do mnie jakiś problem i czasami niema wyjścia bo jak ktoś prooboojje cie jooż uderzyc to raczej dalej z nim niebede konwersacji prowadził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
Prawda jest taka że co poniektórzy problemy z psychiką to już chyba mieli przed cyklem saa, a nieumiejętne stosowanie napewno jeszcze "polepszyło" sytuację. A jeśli ktoś non stop pali zioła, tym bardziej jeśli jest to jego metoda na odstresowanie. To logiczne jest, że w życiu codziennym bez zioła będzie "nadpobudliwy", mało tego po dłuższym czasie nie będzie sobie radził z pewnymi błachymi problemami zaistniałymi w konfrontacji z innymi ludźmi, reakcja prosta do przewidzenia. A to tylko marysia.
Znam i często widuje się z osobami często palącymi, a znałem ich zanim zaczęli.
Zresztą czy to na chaju czy na rauszu non stop się nie da, a co dopiero jeśli idzie o chormony.



/pozdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
nowa seria suplementów Jelfy powinna wam pomóc..

Kreanervon
Działanie: rozluźniające, uspokajające, problemy ze snem

Skład:
Pavu..

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Dołącze sie do tematu i powiem ze u mnie przez pewien okres pojawiła sie duza agresja co wczesniej sie niezdażało, zakupiłem worek by sie na nim troche wyładowac ale w tej chwili juz niemam miejsca, gdzie by mógl wisieć i to jest problem, bo złość sie nasila i niemam na czym jej wyładowac. Niewiem dlaczego wielkim rozluźnieniem jest rozmowa z dziewczynami, wtedy największe w****... idzie w zapomnienie. Tez przez całą tą złość jestem nieraz wyczerpany psychicznie i mam problemy z zaśnięciem, stosowałem jedno piwko przed snem ale to tez niejest rozwiązanie chociaz pomagało :D. Złość potrafie opanowac takze jedzeniem, moze to dziwne ale jak sie opycham energia idzie na trawienie pokarmu i sie uspakajam hehe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
"afterparty na sztachety" - ja ******lę

nie no wylajtowanym trzeba być
a jak ktoś wyżej powiedziałbym - remizowe nap*****lanki =*****nia na maxa
nigdy nie wiesz co się stanie i kto jest z kim...

baczny obserwator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

Boldenone skutki uboczne

WHEY premium