SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z psychą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
moim zdaniem duzo ludzi poprostu sobie wkreca sama tą agresje,mysla sobie ,ze biora koks to musiala im sie zryc psycha i zaczynaja kozaczyc.
U mnie sa kolesie co biora metke i cwicza raz w tyg np. sama lape a biora po to jak to mowia "miec poryte banie i nie bac sie za***ac komus w zadymie mlotkiem" Przeciez to smiechu warte,ale sa ludzie ,stolki i taborety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 520 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
_FIGHTER_ Ciebie powinni zamknąć w szpitalu na oddziale zamkniętym, bo wypisujesz kompletne bzdury. W profilu masz napisane że uprawiałeś jakies karate tajski to po co Ci w takim razie jakieś siekeiery, maczety czy noże czyzbyś czuł się niepewnie swoich nabytych umiejętności. Mam nadzieję że to tylko prowokacja


Zmieniony przez - Spayky w dniu 2006-11-17 10:44:05

Spayky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699722
_FIGHTER_ takich internetowych cwaniaków nie brakuje....
ale rzeczywistość jest inna
-pozostaje Ci komputerek i okularki z podwójnym szkłem na nosie

ps
nie oglądaj tyle filmów w TV bo Ci szkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Mysle jak kakus ze duzo ludzi sobie wkreca takie zryte banie.Nie mówie tu o FIGHTERZE bo go nie znam.Moge powiedziec ze ja jestem jak bomba tylko na cyklu...mała iskra i wybucham wręcz furią.Po cyklu tez sie łatwo denerwuje ale to nie ten sam w**** co na cyklu na cyklu jak wychodze z równowagi o w głowie mam to co fighter daj cokolwiek a Cie zabije.Jak nie na cyklu to poprostu zwykłe w****ienie...PO cyklu zawsze wracam do normalnosci...Tak samo zauwazyłem ze jak nie jestem na cyklu mam tam jakies swoje zajawki chocby psychologia i takie tam..to na cyklu zero zainteresowania..Jakbym sie zmieniał..Dopiero po cyklu wszystko wraca do normy i łapie poprzednie zajawki.Ku*rwa znowu poplątałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2542
A ja mam calkiem inaczej na cyklu jest spoko jak na najlepszy towarze dropsach lub jaraniu mam lajta i wszystkich kocham wszystko mi zwiasa tak zwany stan błogi :). gorzej jest po cyklu :) to juz jest masakra byle gowno mnie wkorwia staram sie powstrzymywac ale czasami nie daje rady. Nie mam za to problemow na wódzie albo dropsach wtedy tak ja na cyklu jestem spokojny i wszystko jest ok czesto nawet znajomych uspokajam i zabieram na chate zeby przypalu nie bylo :) Jestem jak Ewenement:)

---====Im większy tym szybciej pada====---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4984
flex1976 nie chce się z Tobą kłucić,ale skoro uwazasz ze taki ze mnie internetowy kozak to zapraszam do siebie,wtedy będziesz mógł zweryfikować moje umiejętności,jak masz mi coś do powiedzenia to powiedz to prosto w twarz, ja w internetowe pyskówki się nie wdaję bo to dla mnie dziecinada.

Ring Jest Moim Kościołem,Walka Moim Niebem,Mixed Martial Arts Moją Religią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi tam też troszkę prychę zryło, ale zeby religię zmieniac......

Panowie dajcie spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
mial ktos problemy z zasypianiem po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 520 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
zawsze na koksie podnosi się nam poziom agresji a tym bardziej po skończonym cyklu. Wiekszości przyczynia się do tego spadki masy nabyte na cyklu. Szczeże powiem, że nie dziwię się tu niektórym że ich wszystko drażni i mają ochote komus nastukać. Sam nieraz takie odczucie doznaję, wystarczy że coś mnie drażni np. jak ktos drze się przez tel. w autobusie, jak ktoś głośno gada a ja nie mogę się skupić, lub jak coś mi się nie udaję, to już zupełnie w.ku.rw.ie.nie. Ale wiem, że potrafię panować nad sobą i nikomu nie wyrządziłbym krzywdy. Nie ukrywam że leczyłem się w szpitalu psychiatrycznym przez 2 lata bo już nie potrafiłem panować nad sobą i bałem się o siebie i ludzi otaczających mnie żeby nikomu krzywdy nie zrobił. Psychiatra dużo mi pomógł, wizyty u niego pozytywnie wpłynęły na moją psychikę. hehe nie ukrywam że do dziś wpadam nieraz w szał i mam ochote coś rozkminić wtedy walnę se głową w ścianę bądź pieścią pare razy i jakoś to mi przechodzi. Nie da się człowiek całkowicie wyleczyć z takiego stanu ale można nad tym częsciowo kontrolować. Koksy dodają takiej pewności siebie, że jest się nieśmiertelnym. Lecz jest to tylko złudzenie, dopóki ktoś silniejszy od nas nam nie dokopie :)

Spayky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ahahahahahahhaha
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

Boldenone skutki uboczne

WHEY premium