SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z psychą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
Tak jak w temacie,jestem po 6 cyklach,ale problemy zaczely sie po 5 cyklu a po ostatnim bardzo nasilily,polega to na tym ze przez wiekszosc czasu jestem pod****iony,denerwuje sie sprawami blachymi.Jako przyklad podam to ze ostatnio bylem zalatwiac sprawy z wojskiem,facet wyszedl sobie z kawka i powiedzial ze rzekomo jest juz zamkniete,zamknal mi drzwi przed nosem,doprowadzilo mnie to do furii i wy***alem im drzwi.Ogolnie powiem tak,z opanowanego czlowieka zrobilem sie drazliwy.Jak macie podobne sytuacje do mojej to jak sobie z tym radzicie/?A moze tez nie radzicie

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26610
ja nie radze to sie pewnie zdziwil tek koles jak dzwi nagle nie mial

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Metody relaksacyjne: joga, kontrolowane oddychanie, masaże etc. - to działa, sprawdzone. Oprócz tego dużo magnezu, cynku i przede wszystkim staraj się kontrolować, zawsze i wszędzie - w końcu zaczyna być coraz lepiej. Udaj się też do lekarza bo przyczyna może leżeć w - na przykład - rozwalonym układzie hormonalnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kumplowi po 3cyklach tez czasami odp*****la a najbardziej to po alkocholu i dropsach....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9543
mam podobny problem
zazwyczaj jestem spokojny ale byle drobnostka mnie wk****a
np;jak matka powie zebym poszedl do sklepu to to jestem juz na max wk***ny kiedys czesto palilem ziolo i bylo ok ale jak tylko przestalem nasilil sie problem wk******ia

..............................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
zanim coś powiem to staram się to przemyśleć bo te nagłe napady agresji naprawdę dają w ****ę, a najbardziej obrywają przez to nasi bliscy, ale da się to opanować w końcu nie jesteśmy zwierzakami tylko istotami myślącymi (tak mi się przynajmniej wydaje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie bez koksu tez odp*****la
jak wpadne w szał to rozne rzeczy sie dzieją raz jak mnie siostra w****ila to jej wy***ałem z pięsci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Taki dzień jaki sen! Jak u Ciebie ze spaniem? Wystepują problemy z zaśnięciem, płytki sen, częste budzenie się w nocy, wrażenie czuwania? Może w tym kierunku spróbuj, jakość/długość snu ma wielki wpływ na to jak się czujemy za dnia, jak reagujemy i jak bardzo jesteśmy podatni na stres!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
krzykacz cos prawdy moze w tym jest bo mam problemy z zasnieciem...moze nie budze sie w nocy ale czesto nie moge zasnac i mija 2-3 godziny zanim usne.

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45
ty bo spac sie idzie wtedy kiedy sie chce a nie kiedy mamusia kaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po dobranocce najlepiej sie zasypia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

Boldenone skutki uboczne

WHEY premium