SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy zdrowotne - pytanie do fachowców

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
Ostatnio mierzyłem sobie ciśnienie i wyszło mi 140/110 w związku z tym poszedłem do lekarza.
Dał mi skierowanie na badania(USG, EKG i inne) i wyszło mi że mam podniesiony cholesterol 225 (norma do 200) i "powiększone nadnercze" (na USG).
Poniewaz niewiedza skad sie to wzieło (ja przypuszczam), zostałem skierowany na odział do szpitala(na endokrynologie). Niedługo bede musiał sie tam wybrac.
Badania beda pod katem tarczycy (mozliwosc ze dlatego tyje), obszar nadnerczy i cos tam jeszcze.
Podobno mam wyzszy poziom hormonów.
Czy na takim badaniu moze wyjsc ze kiedys brałem sterydy?
Ogólnie kilka lat temu zaczełem (ok.4-5).
Wszystkiego było :
100 mety, 5 strzałów omy, ok pół tora roku temu z 70-80 tabl clenbuterolu (wywaliłem gdy se zdałem sprawe ze podróba), 3-4 strzały boldenona (podobno tez lewy wiec sie pozbyłem).

Czy na takim badaniu moze wyjsc? Czego moge sie spodziewać? Boje sie troche powiedziec lekarzowi o tym?
Czy musze powiedziec o tym lekarzowi który bedzie mi robił te badanie?
Niechcem troche mówić bo moja mamuska sie w to powoli angazuje, a pielegniarka w tym szpitalu jest jej kolezanka która bedzie sie dowiadywac ogólnie oto, a ma równiez niezły kontakt z moim lekarzem pierwszego kontaktu. Wiec wolałbym aby nikt sie niedowiedział o tym.

Czy mozna te badania na endokrynologii zrobić jakos nielezac w szpitalu???
Aha wiek 22 lata
Bedę wdzieczny za pomoc.

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz 22 lata wiec zacznacz lekazowi na poczatku zeby nie informowal nikogo o wynikach twoich badan pozatym skaldal przysiege lepeij powiedziec ze walisz koksik bo oni o tym nie pomysla i bede cie diagnozowac przez dlugi czas leakrz zachowa to dla sibie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
niebiore nic od ponad roku,a po tym juz napewno niemam ochoty.
przy badaniach na endokrynologii musze cos o tym wspominać?

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
Skoro miałeś odwagę koskować to chyba znjadziesz odwagę aby powiedziećo tym lekarzowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
powiedz bo jeszcze ci złą diagnoze postawi

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uwierz mi jzu bylem rpzy kilku takich sprawach ze ktos nie mowil prawdy do konca i wychodzily problemy zdiagnoza mwosiz ze wspomagalas sie przez pewien czas bo byla moda ze zalujesz itp lekarz to wyrozumialyc zlowiek zrozumie i pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7851
mozliwe ze organizm powoli pozbywa sie szkodliwych metabolitów i swoje musisz odcierpiec pamietaj NIE MA RÓŻY BEZ KOLCÓW ..... mozesz o tym wspomniec ale znajac zycie to stwierdzi ze 100 tabsów mety to normalny cykl leczenia tym specyfikiem wiec jesli jestes nadwrazliwy to pierwsze co wyjdzie to nadciosnienie .... poza tym lipidy podwyzszone to konsekwencja zlej przemiany cholesterolu .... z ktorego powstaje TEŚĆ naturalny w twoich jądrach i nadnerczach ( 20 % puli fizjologicznej ) spokojnie nadnercza zaraz po watrobie maja najwieksza zdolnosc do regeneracji ..... zalecam po prostu odstawic koks i skoncentrowac sie na normalnym zyciu i normalnym treningu

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyklik

Następny temat

Krótkie cykle ?!

Wiecej