SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z psychą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
"paker" mam na myśli takiego cwaniaka który tak idzie chodnikiem a ty musisz tak iśc zeby sie na niegog nie popartzyć, bo jak tak do odrazu dostnaiesz w******l za byle g****.

paker - nie mówie tu o wszystkich napakownych gościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
"paker" mam na myśli takiego cwaniaka który tak idzie chodnikiem a ty musisz tak iśc zeby sie na niegog nie popartzyć, bo jak tak do odrazu dostnaiesz w******l za byle g****."

popatrzeć to nie grzech Ale za spojrzenie to moze kazdy d****ny przygłup sie do*ebać więc nie osłaniaj ludzi stosujących SAA jakąś kurtyną zadymiarzy.Takie cwaniaki o jakich mowisz to zazwyczaj zwykle kozaczki...a pozatym spuszczac wzrok to nie jest wyjscie..Bo teraz spuszczasz a kiedyś oddasz telefon,hajs itp...Powinieś sie szeroko usmiechać a nie spuszczać wzrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Usmiechnij sie szeroko a potem zbieraj zeby

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Deliver...Nie piszmy czarnych scenariuszy... hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 467
Propo Tego tematu z psychą chciałem opowiedzieć co wczoraj widziałem. Wyobraźcie sobie gościa jakieś 175 cm wzrostu i 55 kg wagi. Podchodzi do niego 2 bramkarzy (oczywiście panowie z pokłutą dupą ja sitko ^^) jeden go zaczyna dusić a drugi mu buta zasadza. i tak sobie go kopią i biją aż ich nierozdzieliliśmy. Podszedłem do jednego z nich i zapytałem się za co dostał, a on mi nato: "Żół gume i wygladak jak cfaniak". W takich sytuacjach wydaje mi się ze niektórym przydał by sie psycholog... i to naprawde dobry. Co prawda byli dosyc sporo wypili i chyab niebardzo myśleli co robią ale to ich nieusprawiedliwia... Więc pamiętajcie panowie... panujcie nad sobą i dwa razy sie zastanówcie zanim cos zrobicie. Ja tak robie i narazie niemam problemów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
wiesz, ale nikt nie powiedział, że to od saa ich tak porobiło
po prostu jak ktoś sobie wkręca fazę, że jest super mega kozakiem to saa to tylko spotęguje, ale samo raczej nie narodzi...

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
popatrzeć to nie grzech Ale za spojrzenie to moze kazdy d****ny przygłup sie do*ebać więc nie osłaniaj ludzi stosujących SAA jakąś kurtyną zadymiarzy.Takie cwaniaki o jakich mowisz to zazwyczaj zwykle kozaczki...a pozatym spuszczac wzrok to nie jest wyjscie..Bo teraz spuszczasz a kiedyś oddasz telefon,hajs itp...Powinieś sie szeroko usmiechać a nie spuszczać wzrok


To że bierzecie to już wasz problem, ja nikogo nie oskarzam kto bierze sAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
"To że bierzecie to już wasz problem, ja nikogo nie oskarzam kto bierze sAA. "

Tylko ze jak narazie to Ty miałes problem,a nie ktokolwiek stad kto koksuje..To czy ktoś bedzie kozakował na koksie zalezy od charakteru..Jak ktos ma charakter przygłupa,cwaniaka,kozaka to po koksie bedzie taki...Jak sie nie ma jaj to od sterydów one nie urosną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
a nawej zmaleją Wark, a nawet zmaleją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
dokładnie

i przypominają mi się tu słowa Basa Ruttena - "możesz kupić sobie mięśnie, ale nigdy nie kupisz sobie cojones"

baczny obserwator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

Boldenone skutki uboczne

WHEY premium