SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron leczniczo + redukcja + psycha, proszę o radę.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 31
Siema! Planuje na dniach rozpocząć kuracje testosteronem. Krótko o moim "doświadczeniu" z siłownią, suplami i przez co mam zje**** organizm i hormony:

Aktualny wiek - 26 lat, budowa endo

14 lat - rozpoczęcie ćwiczeń (siłownia w domu),

15 lat - pierwszy kontakt ze spalaczami typu ECA, geranium itd.

16 lat - 1 rok przerwy od używek

17 lat - waga 105 kg - nowa porcja spalaczy, tym razem ECA + Geranium + Yoha w ciągu dnia przez miesiąc, potem jeszcze dorzuciłem Clena, codziennie przez 2 msc + ćwiczenia, zrzuciłem w ciągu 2 msc ok 30 kg - waga 75 (głodówka - dieta Dukana) .

19 lat - codzienne branie spalaczy już bardziej rekreacyjnie w nie tak dużych dawkach jak kiedyś, waga się utrzymuje brak ćwiczeń od 2 lat. Badanie hormonalne: testosteron poniżej dolnej granicy (nieznacznie) i estradiol podwyższony (250-880 testosteron zakres - wynik - 210, estradiol górna norma - 45 wynik 63), .

20-22 lat - studia, alkohol, słodycze, fast-foody i waga 120 kg

22 lata - nowy rok nowy ja -> zakupiłem Synedrexa starego + Yohe na 3 miesiące, codziennie jadłem 1-2 posiłki, nierzadko były to 2-3 bułki na dzień/ dieta kopenhaska przez miesiąc była też - zrzuciłem ponad 48 kg w 2 miesiące, potem już nic nie leciało na żaden sposób (waga 73 kg przez 10 miesięcy) - mega energia po synedrexie i Yoszce, ale pojawiły się straszne stany lękowe i fobia społeczna się zwiększyła na tyle, że bałem się wychodzić do ludzi. Mimo wszystko mało jadłem, brałem jakieś spalacze rekreacyjnie (Meridia była przez 3 miesiące i Medikinet (metlofenidat) przez kolejne 2 msc) i codziennie ćwiczyłem przez rok - waga się utrzymywała, kaloryfer, albo może jego zarys się pojawił na chwilę (nadal był wysoki bf tak mi się zdaje).

23 lata do teraz -> porzucenie wszelkich spalaczy, supli. Powrót alkoholu i fast foodów, psycha zryta, niska samoocena, depresja, problemy w łóżku (przez rok brałem viagrę), fobia społeczna i lęki.



4 msc temu rzuciłem szlugi po 6 latach palenia (ostatnie 2 lata do 2 paczek na dzień czerwonych) + zacząłem brać Tribulus Teresis, D.A.A, maca, Horny goat weed, Longjack Ali na testosteron. Problemy łóżkowe ustąpiły znacznie co prawda, aczkolwiek wszystkie inne aspekty psychiczne się nasiliły (+ w 2 miesiące przybrałem 12 kg i pojawiły się rozstępy na brzuchu - waga 111 kg) do na tyle wysokiego poziomu, że poszedłem do psychiatry - biorę Citronil ( SSRI) na depresję od 2 tyg. Trochę pomaga, ale mało. Zrobiłem badania hormonalne:



ALT 45,10 U/l 0 41
H





GGTP 94,00 U/l 0 60
H

FSH 4,62 mIU/ml 1,50
12,4



LH 6,97 mIU/ml 1,70 8,60


Estradiol 43,10 pg/ml 11,30
43,20



DHEA 2,34 ng/ml 1,70 6,10
Testosteron 261,00 ng/dl 249,00 836,00


Kortyzol 5,00 µg/dl
Hormon wzrostu <0,05 ng/ml 0,00 3,00
Kwas moczowy 503,0 µmol/l 202,3 416,5 H


Cholesterol całkowity 6,16 mmol/l 3,00 5,00
H

Cholesterol HDL 1,43 mmol/l


≥ 1,0 mmol/l zgodnie z zaleceniami PTK i PTDL

Cholesterol nie-HDL 4,73 mmol/l


<2,6 mmol/l - dla osób z bardzo dużym ryzykiem zgonu z powodu choroby sercowo-naczyniowej <3,3 mmol/l - dla osób z dużym ryzykiem <3,8 mmol/l - dla osób zdrowych oraz małym i umiarkowanym ryzykiem

Cholesterol LDL 3,80 mmol/l


<1,8 mmol/l – u osób z bardzo dużym ryzykiem, po zawale serca i udarze mózgu <2,5 mmol/l u osób z dużym ryzykiem <3,0 mmol/l u osób zdrowych oraz z umiarkowanym lub małym ryzykiem

Trójglicerydy 2,04 mmol/l


≤ 1,7 mmol/l zgodnie z zaleceniami PTK i PTDL


TSH 2,740 µIU/ml 0,270 4,200


Dodatkowo mam powiększone serce, płuca zdrowe (badania serducha będą za miesiąc) miałem nadciśnienie biorąc suple - 160/70, 180/90 +-, ale aktualnie jest w normie po rzuceniu szlugów - 120/80

Lekarka po zobaczeniu wyników kazała powtórzyć jutro kilka z nich + dodała ft3, ft4 i kilka innych o których nie pamiętam.



Dodatkowo zapisałem się na terapie z uzależnieniami - słodycze nadużywane + coca-cola zero, 2 litry codziennie od 3 lat, jak nie zjem w ciągu dnia chipsów to nie zasnę.

Nie chce znowu wchodzić na spalacze, mimo, że pomogłyby mi zapanować nad obżarstwem i słodyczami, bo psycha już całkowicie padnie i skończę w psychiatryku :(

Planuje wykupić dietę pudełkową (praca w korpo + kierowca po godzinach - czyli siedząca praca 10-12h/dzień, 0 ruchu), 1000 bądz 1200 kcal, bo kopenhaskiej nie ma szans, żebym dał radę z takim apetytem.



Od kilku miesięcy myślę na poważnie o dwóch opcjach:

1. Hormony tarczycy - żeby wprowadzić tarczycę w stan nadczynności.

2. Testosteron + HCG + IA w małych dawkach (żeby podbić testosteron do górnej granicy i estrogeny do dolnej, jak się uda). Mam skierowanie do endo, ale najbliższy termin za miesiąc, a więc na własną rękę chcę zacząć, przy czym nie uszkadzając się bardziej niż już jestem :) ).

Kierują tutaj mną główne czynniki niedoboru teścia:

- mimo polepszenia po odstawieniu papierosów, brak popędu płciowego, zaburzenia erekcji, zmniejszenie aktywności seksualnej,

- niska samoocena

- brak energii i motywacji itd.

- ginekomastia

- brak porannych wzwodów ( w sumie to od 10 lat).

- obniżenie energii życiowej, spadek pewności siebie, niechęć do działania

- gole się raz na tydzień %%)



W związku z tym, że nie miałem styczności z DNP, hormonami i sterydami to na tym sie nie znam. O tyle DNP to odpuszczam, to chciałbym zasięgnąć porady odnośnie hormonu tarczycy czy testosteronu: co wziąć z apteki, w jakich dawkach, jak często kłóć, czy pomieszanie z HCG (żeby jądra się nie kurczyły) i armidex (dla obniżenia ginekomastii i estradiolu) to dobry pomysł, czy wykorkuje po tym (mowa o niskich dawkach, żeby nie przekraczać poziomu teścia, ale utrzymywać w górnej granicy)? %%) Prop w aptece chyba nie dostępny, a krótki estr ponoć najlepszy na początek. W związku z tym, że tak, czy siak w przyszłym tygodniu ogarnę coś, to chciałbym prosić o radę jak i co przyjmować w celu polepszenia psychy, komfortu życia i sylwetki (zalezy na redukcji, nie na mieśniu). Aktualnie od tygodnia codziennie basen + sauna (kiedyś 3 h kraulem bez przerwy, teraz po 3 basenach kraulem brak siły :( )



"Po pierwszym zastrzyku moje życie juz na zawsze sie zmieniło, na lepsze.

Można się tylko domyslać co to znaczy byc samcem alfa z wysokim poziomem testosteronu, ale jedyna szansa by sie o tym przekonać to wejśc na cykl. Miałem więcej energii, większy apetyt, przestałem być pobłażliwy dla ludzi którzy nic nie wnosili do mojego życia, byłem o wiele bardziej skłonny do podejmowania ryzyka, mnóstwo pomysłów. Czułem się lepszy od szarej masy która nadal szła w starym tempie i próbowali ze mna rozmawiac na jakies denne tematy. "



Czekam na rady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Autorze, wyciagasz armaty na komara no dobra, moze kruszynka to nie jestes ale walic omke po to aby tst byl w normie a diete zaczynac od glodowki? Wyjdz z auta, na rower. Zmien mcdonalda w domowego burgera. Zacznij czytac sklad na etykietach produktow spozywczych.

To sa podstawy i od tego proponuje zaczac. Orgabizm potrzebuje rownowagi mineralow, witamin, hormonow i innych pierwiastkow. Jesli spozywasz wyjalowione jedzenie to jak ma ta rownowage utrzymac?

Oczywiscie nie podwazam autorytetu dietetyka.
Dieta Dr. Dabrowskiej jest mi calkowicie nie znana poza tym ze polega na glodowaniu:)


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2019-05-03 14:05:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363975 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667720
wrzuć ankietę
zrób badania zalecane przez lekarza może być problem z tarczycą
wywal te psycho !!! bo jak wpakujesz się w to g**** to będziesz wychodził z tego później miesiącami
dodatkowo wywala prolaktynę libido klapnie na zero
dieta 1200 kcal ? zajedziesz metabolizm i nici będą z tego wszystkiego plus problemy zdrowotne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
lodziak dobrze gada

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 31
Wrzucałem ankiete przy wypełnaniu posta, musiałem coś zepsuć, skoro jej nie ma:
1. WIEK: 26
2. WAGA: 111 kg
3. WZROST: 172
4. WYMIARY: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata + 2 lata basen
6. DIETA: aktualnie brak, jem wszystko ale 1-2 razy dziennie.
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadnych
8. TRENING: cała historia opisana w poście dokładnie: aktualnie codziennie basen + co 2 dni trening rozruchowy na siłowni.
9. CEL CYKLU: podbicie testosteronu, redukcja + psycha (najważniejsze)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: 35% +-
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia, endo
13. STAN ZDROWIA: serducho powiekszone, dna moczanowa
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: obydwa brak.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): słaba

Czy prop 50 mg e2d, hcg 500j e3d w brzuch + armidex 1/2 tabletki e3d będzie miało sens ? Podkreślam, nie jest moim celem budowa mięsnia, ale bardziej odzyskanie cech typowego chłopa, które utraciłem przez lata "ćpania" spalaczy. Sens = testosteron w górnej granicy, estradiol w połowie lub przy dolnej granicy, dobre samopoczucie. Czy to może się źle skończyć w ww dawkach? Wyniki będe miał pojutrze odnośnie tarczycy.
Dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Bez urazy kolego ale najpierw zmień nawyki żywieniowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ani slowa na temat prawidlowego odzywiania. Zacznij jesc zdrowo, zwykla zbilansowana dieta na poczatek moze poczynic cuda.

Zbadaj prolaktyne.
Mi do takiego samopoczucia jak opisales potrzebne wysokie e2 i wysoka prolaktyna. W polaczeniu z niskim tst, nawet nie chce myslec jak bym sie czul.






Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2019-04-30 02:23:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 31
Już mam wizytę u dietetyka umówioną na przyszły tydzień. Jutro zbadam prolaktynę i wezmę receptę na omnadren raczej i armidex, ponieważ niestety nikt nie odpisał odnośnie tego co wziąć z apteki, aby podbić pod górną granicę tescia. Czytałem dużo nt propa, ale nie ma go w aptece. A nie chce dostać wyj**** z jakiejś strony gdzie ponoć jest dostępny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Byle nie dietetyka z Filipinki co ci dietę na 1599 kcal rozpisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Bo jelsi tescia chcesz bic tylko po to aby poziom byl w widelkach to moze nie tedy droga. Najpierw uporaj sie z prolaktyna i estradiolem. Zmien diete a poziom tst moze urosnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Masz dopiero 26 lat wiec Twoj organizm po zmianie nawykow zywieniowych + minimalna aktywnosc fizyczna powinien powrocic do homeosatzy.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do sprawdzenia

Następny temat

Wino depot + wino oral

WHEY premium