SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z psychą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2644
Religie zmieniać? Pewnie zrobiłeś to jeszcze po cyklu jak miałeś dołek.
Takie myślenie jest jak zle sie odblokujesz albo po huśtawkach hormonalnych.Z tąd depresje(mało możliwe że na cyklu złapie depresja), stany lękowe(branie maczet siekier na ulice).Niestety psychika człowieka uzależniona jest od hormonów.Faceci z reguły zachowują sie po męsku bo mają androgeny, a kobiety delikatniej estrogeny.
I teraz taki człowiek po cyklu w którym miał już troche stresu(chciał żeby wszystko dobrze poszło, odmawiał sobie jakichś rzeczy kosztem drugich)traci zdobytą mase, traci nadwyżke testosteronu dzięki której czuł sie jak młody bóg,co więcej ma jego niedobór do tego nazbiera mu się po cyklu estrogenów rozdrażniony może niezle namieszać.A wiadomo że psycha to nie dysk twardy że można skasować, wyczyścić, nerwy szargane po jakimś czasie przeradzają sie w coś bardziej poważnego,nazbiera sie, do tego alkohol i włancza sie rambo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Bushi no nie gadaj Wiadomo ze po cyklu zadbanie o siebie pod tym względem (odblok itp.) to podstawa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
Tez tak.Mam gorzej jak jestem nie wyspany i laska mnie w****ia.
Mam to i bez koxu.Na to niema rady.Ewentualnie jakies leki antystres i inne.Ale moga w negatywnie kolidować z koxem.Jeśli nie masz twardej głowy i psycholem jesteś oddaw kox.Musisz panować nad sobą.

Osobiscie w****iaja mnie agresywni koxy bo pajacuja i kozaczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Carion no widzisz ale ja np.Nie mam agresji do ludzi...Mnie raczej podk*wiaja martwe rzeczy...szybko sie frustruje..Do ludzi łapie tylko złosc jak ktos mi zajdzie za skóre ale to chyba kazdy tak ma.Tak bez niczego kozaczenie to własnie pajacowanie.Pozatym jak juz pisalem mi koks nie ryje pod tym wzgledem łba..Nie dajmy sie zwariować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4351
Tez mam problemy z psycha kiedys bedac na omce i mecie chcialem mojego wf-iste nap*****lac heheh bylo smiech jak go wrylo hehhe:) ale zauwazylem ze po cieszkim treningu niemam takich problemow tam sie wyzywam do tego jeszcze boks i potem sily w****iac sie niemam;) chociaz dupa potrafi to zrobic!!:) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
No to dobrze kombinujesz to prawda jak sie wyzyjesz to jest ok.Tylko nie rozumiem z tą dupą..dupa Cie boli czy jak?Czy chodzi Ci o dziewczyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
takich sepcyfików jak wy nie biore, ale jak widze gosci takich jak wy napakowanych to omijam ich z daleka i nie patrze na nich bo się po prostu boje zeby nie dostac.

W ogóle nie lubie sie bić i zawsze jak widze dresa, pakera to spoglądam na chodnik.

wiem że to takie głupie.

sorki ze w tym temcie ale tak jakoś wyszło.

Rozdrażnienie ja tez mam ale po TSE i szególnie na dzwieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
"(...) pakera to spoglądam na chodnik"

co masz na mysli mowiac paker?

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
To nie jest nic wstydliwego...Lepiej tak niz chodzić,bujać sie i kozakować do kazdego.Kazdy ma swoje podejscie do wszystkiego.Wolałbym umiec robic tak jak Ty niż tak jak robie ze ide i jeszcze specjalnie sie popatrze w oczy i przejde miedzy nimi zeby pokazać ze mam wy*ebane na nich-Zdecydwanie wolałbym podchodzic do sprawy tak jak Ty...Olewka i luzik Ale Ci "pakerzy" to ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
O ****a ale zryty tematpozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

Boldenone skutki uboczne

WHEY premium