SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z wagą - co pomoże ??!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7007
witam was...mam 1.78 wzrostu i waze obecnie 62kg-jest tragicznie...spadlo mi 10 kg a wszystko to przez nauke poniewaz nie mialem czas na silownie oraz na regularne posilki...chce teraz dalej zaczyc ciczyc,ale moj zoladek sie strasznie zacisnal i jem teraz bardzomalo...potrzebuje jakiegos srodku zeby przytyc i to duzo oraz zeby mi wzrosl apetyt bo jak beda sie miesnie rozwijaly bez zbednego budulca...moje pytanie do was jest takie...jaka kombinacje koksow oraz odzywke wziasc aby duzo duzo przybrac na wadze i zeby mnie dlugo trzymalo...konkretne odpowiedzi oczywiscie nagrodze :)...z gory dzieki

barthezzz...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
doping ci nie pomoze. Bierz sie za zarcie, trening i odzywki, bo jesli teraz przykoxisz, to masa zrobiona na koxie moze ci szybko spasc i tylko stracisz siano nie mowiac o zdrowiu i cyklu w plecy...

kurczak+ryz+ryby+jajka+witaminki+bialko+carbo+kreatyna to bedzie dobre.. hrhr

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
barthezzz jak chcesz mozesz zrobic cyklonik na omce, albo suscie ale z tego co widze po znajomych to po skonczonym cyklu taka masa trzyma sie kilka miechow, potem wiekszosc szlag trafia, woda z Ciebie splynie a ze jesc nie bedziesz odpowiednio to i tluszcz Ci pojdzie w cholere. Czyli tak jak typ wyzej wspomnial odpowiednia dietka powinna dac rade.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4411
barthezzzz koksy odłoz na bok narazie !
wez sie za pozadne treningi zacznij pozadnie jesc!
jezeli niemasz apetytu polecam tran !!!

powoli i bedziesz stopniowo jadł coraz wiecej potrzeby organizmu sie zwieksza,jak mowiełem kosky odłoz

CHWDP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7007
no ok chlopaki...ja wszystko rozumiem co do diety,ale potrzeba mi koksu...nie chce walic omki bo jak walilem to to spadlo mi pozniej cholernie...jedzenie podstawa-wiem,ale chce zebyscie mi podali ci mogo dowalic?jaki koks? zeby efekty byly szybkie i dobre...ja jestem teraz cholernie chudy a chce na wakcje jakos wygladac...

barthezzz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
"zeby efekty byly szybkie i dobre...ja jestem teraz cholernie chudy a chce na wakcje jakos wygladac... " hehehehe czlowieku ty chyba niewiesz na czym to wszytsko polega .... z takim podejsciem to ty gowno zdzialasz ... sluchaj tyych co Ci dobzre radza i wez sie za diete i porzadny trening a nie za koxy

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7007
nie jestem poczatkujacy...i nie robil bym z siebie d****a...wiec skoncz z takimi tekstami...moje pytanie bylo ----- co moge przywalic zeby byl dobry efekt na masie bo jestem teraz za***iscie chudy jak nigdy ???? !!!!!

barthezzz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4411
jezeli juz sie zdecydujesz na koks zrob sobie cykl 8-10 tyg
8-10 shotow deki 1 shot= 200ml + tescia 10-15 shotow + dieta odrzywki
a po cyklu kreatyne.
niechytaj sie mety !!!

a pozatym mysle ze jestes zabardzo napalony i gowno by wyszło z tego cyklu tylko sobie organizm zryjesz ale rob co chcesz.

CHWDP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7007
hehehehe.....no nareszcie ktos konkretnie na pytanie odpowiedzial....dzieki...

barthezzz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL NA RZEŹBE ZA 280 ZŁ. POMOC POTREZBNA

Następny temat

cykl......

WHEY premium