SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEMY Z WĄTROBĄ BO BIONABOLU POMOCY!!:(:(:(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19
Witam was skończyłem sejse Bionabolu do tego jadłem BIałko serwatkowe OlimpWhe Protein COncentate Oraz odżywke Profi Whey Mass DO TEGO BRAŁEM kreatyneOlimp Creatine Monohydrate 1000 po 10 tabletek dziennie skończyłem sesje rozbolała mnie wątroba boli mnie już 6 dzień dopiero teraz zdałem sobie sprawee co zrobiłem WIELKIE DZIADOSTWO:( kończe z siłownią i sterydami brałem wziołem tylko raz 100 tabletek Bionabolu namówili mnie koledzy wcześniej brałem krreatyny i było ok a teraz cos sobie uszkodziłem. Prosze was pomóżciie mi nie moge pójść do lekarza bo matka mnie wyrzuci .Co mi grozi?? Co moge zrobić?? Wszelka pomoc będzie dla mnie zbawieniem ! CZekam na pomoc jakąkolwiek
Narobiłem dziadostwa za 100 osób:/

Mam problem po to zrobiłem to konto

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Idz do apteki i kup sobie Essentiale forte i przyjmuj 2 kapsulki 3 razy na dobe.
Na drugi raz pomysl zanim zrobisz sobie krzywde.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
przestan panikowac, kup hepatil i wcinaj go tak dlugo jak sie da,glupio 100 bionki nie mogles sobie niczego strzasznego narobic,nie jedz ciezkostrawnych rzeczy>nie spinaj sie watroba sie zreperuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
nie byełeś u lekarza to skąd wiesz że to wątroba? sam sobie zdiagnozowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
good point
hepatil lub jak Aleks lepszy (drozszy) essential forte, i powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Lekarza polecam! Watroba, przepuchlina obojetnie, jak boli od 6 dni to lepiej chyba zobaczyc co sie dzieje i skonsultowac z lekarzem!

Zmieniony przez - lifter w dniu 2005-02-01 18:21:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrob biochemie watroby mmozesz masz zazolcenie powlok skornych albo bialkowek jak nie to nie jest tak zle essentaile plus dieta i badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Po pierwsze w mojej opinii Bionabol to na 99% sama masa tabletkowa - nie mam tam metandienonu - wiec raczej to krzywdy Ci nie zrobilo. Po drugie - kwestia bolu watroby - watroba w zasadzie nie moze bolec, jedynie uciskajac brzuch w miejscu gdzie znajduje sie ten organ mozna odczuc pewnego rodzaju bol, dyskomfort etc., co moze swiadczyc o nieprawidlowosci w funkcjonowaniu tego organu. Bol ktory Ty opisujesz raczej nie pochodzi ze strony watroby - wiec raczej to nie to ...

... gdyby jednak - co mozesz zrobic - na cale szczescie watroba jest jedynym organem ktory posiada wrecz nieprawdopodobne mozliwosci samoregenreacji - z czasem (o ile nie doszlo do uszkodzenia przekraczajacego ok. 80%) sytuacja wraca do normy - oczywiscie mozna wspomagac proces regeneracji Hepatilem + dodatkowo vit. z grupy B.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Zrób pruby wątrobowe Alat , aspat i bilurbine koszt około 20 zł . Hepatil obowiązkowo i wizyta u lekaża.M
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13633
cholera wie co to ten bionabol jest moim zdaniem to jedna wielka lipa bralem polskom ruskom byly ok ale po bionabolu to sie tylko fajne bonki puszcza poza tym dziwne ze caly czas bionabol dostempny u nas ma tom samom serie od dawna niewidzialem innej lipa i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
W czerwcu 2004 miłem dobrego bułgara.M
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test, meta i Novo- Helson Depot

Następny temat

6-OXO co sadzicie?

WHEY premium