SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŻ PROBLEMY PO STRZAŁACH DEKI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez 666 z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem piątke deki , z polską instrukcją (prawdopodobnie z apteki , była cena )
Brałem 1ml/ tydzień
Po ostatnim strzale dwa tygodnie temu na drugi dzień bolało mnie udo w miejscu injekcji, byłem osłabiony, i tak było przez tydzeń, po tygodniu noga przestała mnie boleć ale nadal jestem osłabiony, trzęsą mi się ręce, czasami mam drgawki, czy to samo przejdzie, a jeżeli pujdę do lekarza to jakie będą konsekwencje. PROSZĘ O POMOC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdopodobnie źle odkaziłeś miejsce injekcji.
Koniecznie zgłoś się do lekarza.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Może dałeś w żyłę zamiast w mięsień.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie jak ten łysy bezzębny z TVN
lepiej zapytaj się lekarza i napisz co Ci Powiedział


Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6173
mij kumpel raz trafil w zyle i malej zapasci dostal i do szpitala trzeba bylo goscia wiesc

rzeka

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
przeniescie to do dzialu humor

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
nie jeszcze nie ;)





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Jakby mistrz dal sobie gesciutka deczke w zylke to raczej by odpadl.Dlatego nalezy odrobine zaciagnac pompka, aby sprawdzic czy nie jestes w zyle(jezeli pojawi sie krew to trzeba zmienic miejsce)

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idź do lekarza! Nic Ci nie zrobi. Z Twojego opisu wynika,że doszło do zakarzenia w miejscu wkłucia. To jeszcze nic strasznego, ale jeśli masz dreszcze i trwa to już długo to wygląda to niestety na endokardit. Bacteryjne zapalenie wsierdzia. Czasem się zdarza po iniekcjach( niedbałych) lub przy nie wyleczonych zębach. To straszne choróbsko. Uszkadza serdyszko. Jak za póżno sie rozpozna( a tak jest najczęściej-wierz mi) to trzeba się długo leczyć antybiotykami( 4-12 tyg), a potem czasem czeka jeszcze operacja serca( z powodu uszkodzenia zestawki najczęściej aortalnej)trzeba wymienić zastawkę na sztuczną. I koniec z dźwiganiek ciężarów, bo do końca życia trzeba brać sintrom.
Więc nie dumaj tylko szybciutko do lekarza. Zdrowie masz tylko jedno.
Ja Cię nie straszę, ale widziałem kilka podobnych przypadków i nie skończyły się dobrze.Obym sie mylił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arcady , mówiąc "niedbałych injekcjach" masz na myśli zastrzyki robione zle z technicznego powodu czy chodzi Ci raczej o zaniedbania natury higienicznej ???

Pozdrawiam Wesołych Świąt

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"

Zmieniony przez - $Cobra$ w dniu 2001-12-22 14:45:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Higienicznej oczywiście. Chociaż, czasem nawet prawidłowe odkarzenie skóry nie uchroni przed infekcją, bo wkłuwając igłę możesz trafić w przymknięty łojem mieszek włosowy gdzie buszują gronkowce i kicha. Na to nie ma rady. CHodzi o to by zminimalizować ryzyko.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ratujcie!!!!!! Injekcja - wstrzykłem sobie trochę powietrza!!!!!!!!

Następny temat

Pod rozwage poczatkujacym

WHEY premium