SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie pytanie szybka odpowiedź

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Warto kupić oxyfluxa do odbloku czy kombinować i szukać spiropentu ?
Za szczere odpowiedzi będę wdzięczny bo nie chce kupić oxyfluxa jak nie poklepie.
Dziewicą adrenergiczną nie jestem zżarłem juz tony efedryny a sally praktycznie nie poklepało.
Dzięki i pozdrawiam

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Myślę,że wytworzyłeś bardzo dużą tolerancję organizmu na w/w środki.Kup Reset AD.Jeśli możesz bierz spiro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Dzięki body, już doczytałem o nim, mam 2 tyg. do odbloku a mogę resetka walić razem z oxyfluxem może będzie akurat uwrażliwiał na oxy hihi i będzi klepało.
A co do tej tolerancji to masz racje w robocie niekiedy i 5 kaw wchodzi a o 22:00 śpię jak dziecko

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2007-10-24 11:21:55

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
5 kaw tss balbym sie o cisnienie w przyszlosci...

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Oki Panowie ale mniejsza o te kawki hehe.
To kupować tego oxyfluxa ?
Jakie wrażenia macie odnośnie niego ?

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24113
trzęsiawa jest pikawka chodzi na wyższych obrotach a temperatura nic wyższa ( 160mcg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Dzięki loco1 dokładnie o takie odpowiedzi mi chodziło
W takim razie jak serducho targa i łapki się telepią to dobrze w takim razie wyprubuję. Raczej mało prawdopodobne żeby udało mi się dostać spiro.
Pozdro

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omandren.Ile dziennie płynów spozywac??

Następny temat

efedryna

WHEY premium