SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z fatem :P

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
od jakis 3 tyg. jeżdze rano na czczo na rowerku w domu ok.30min, trening: forma na lato by michaił II cykl.
i jest taki problem, nie zauważyłem dotąd żadnej poprawy, nic. diete trochę okroiłem z wegli
chciałbym zeby było widać ładnie brzusio. kiedy lepiej trenowac brzuch: po treningu, czy na czczo? co dziennie czy w dni treningowe?

doradźcie cos! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
tyle moge wydac, a co kupie to kupie, doradz co? 60 zł i tak zeby mi stykło na troche [nie wiem ile to musze jesc,treningi koncze w 2tyg. czerwca potem wolne na wakacje-dieta i treningi ]
edit: czem warzywa sa takie wazne??
czy moge pic jakies soczki z warzywami typu "bobo frut" "kubus" ?? zamiast warzyw [nie calkowicie zastepowac warzywa, ale niekiedy]

Zmieniony przez - Nick126 w dniu 2006-04-25 11:17:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
walnij do tego 6 weidera powinno pomoc wyrzezbic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Jesli robisz A6W to musisz cwiczyc codziennie, natomiast jesli cwiczysz normalnie brzuch to radzilbym ci to robic albo po treningu albo w dni nietreningowe.

pozdro

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
nie robie a6w, chce robic samemu jakies 3 ćwiczenia na brzuch max powt.
ale mi chodzi o to ze po tych 3 tyg. rowerku nie widze zednego efektu, jest tak jak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
wrzuc tutaj diete. podczas areobow mierzysz tetno, czy tak sobie lightowo jedziesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
nie lightowo tylko lajtowo jeżdże tak zeby miec podwyższone tętno, zebym czuł ze jestem lekko spocony i zdyszany pod koniec.
zaraz diete poszukam na forum i dam do niej link.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
to jak waga nie leci to dalej okroj kcal

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 665
30 minut to troche za mało, mimo że jeździsz na czczo, proponuje Ci jeździć dłużej. W moim przypadku efekty były widoczne gdy jeździłem godzine. A co do diety to staraj sie nie jeść rzeczy tłustych. Jedz 5 posiłków ale mniejszych i ostatni o godzinie 18-19. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046


nie dało sie otworzyc :(
w załączniku jest
to jadłem jak mase robiłem teraz to troche inaczej wyglada sniadanie to jem cos zeby było i do tego biały serek[albo cos zeby było białko] na kolacje robie z 50g makaron [ale to od niedawna, moze 1tyg.]

Zmieniony przez - Nick126 w dniu 2006-04-22 23:15:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
"na kolacje robie z 50g makaron"

Makaron na redukcji na kolacje ??

Przepisz dokladnie tutaj swoja diete, bo nie wiem co jesz a co nie z tego co wkleiles. Jesli Twoja dieta redukcyjna wyglada podobnie do tej masowej to tragedia. Ile wazysz? Jaki masz % tkanki tluszczowej? Jaki masz typ budowy?

Artur1000 ->

Zmieniony przez - .Skowron. w dniu 2006-04-23 10:16:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 665
.Skowron. coś Ci nie odpowiada w mojej wypowiedzi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ulozeniu treningu na rzeźbę.

Następny temat

Trening w domu do oceny ( nowicjusz)

WHEY premium