SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z fatem :P

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Dzem przed snem musi odejsc (), ja nawet przy robieniu masy bym go nie polecal. Warzyw ma byc duzo, nie kilka plastrow . Jak nie dajesz rady na sniadanie ich duzo jesc to zapodaj jakis owoc o niskim IG.
Stary, jak nie dajesz rady zjesc samego twarogu przed snem to smialo kup sobie odzywke bialkowa, np Mxpro (swietna na noc i takze w trakcie dnia, smak genialny).
Pojedź na samej diecie ze 2-3 tygodnie, jak nie bedzie efektow, obcianaj weglowodany, dodajac jednoczesnie bialko i tluszcze (tak aby zapotrzebowanie sie zgadzalo). Po tym okresie mozesz dokupic jakis spalacz, np. Tight, tylko nie kupuj slabeuszy typu TSE Olimpu.

Zmieniony przez - .Skowron. w dniu 2006-04-24 19:23:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
jezeli chodzi o ilosc fatu to nie jest go duzo i mysle ze wcale nie musze stosowac jakis specjalnych srodkow.
to zastanowie sie nad tym białkiem, tylko podaj firme i ile kosztuje.
owoców jem dosyć sporo, staram sie np.jabłko,banan [teraz troche żadziej],
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
To nie jadaj sporo owocow. Grejfrut na sniadanie albo przed treningiem i to wszystko . Warzywa lepsze . Bialko kupisz gdzies za ok 160zl (2270g) w sklepie czarnego albo szoha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
co? 160zł takie drogie? to ostrowie mam za 16zł!
ale tak na serio to nie ma nic tanszego? bo ja nie mam kasy za bardzo.

warzywa... wiem, wszyscy mi to powtarzaja [na forum] no ale nie wiem jak to wcinac. postaram sie cos z tym zrobic.
cytrusy moge jesc no nie? one chyba pomagaja pozbyc sie fatu czy cos w tym stylu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
To pij ostrowie z oliwa przed snem. Albo zrob shake'a z twarogu, ostrowii i oliwy. http://zdrowezywienie.w.interia.pl/glikemiczny.htm#tabelaindeksow wybieraj te owoce ktore maja niskie IG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
ale tak na serio z tym białkiem to co kupić? ale nie takie drogie, moze tak max.60zł :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
Jedz twaróg chudy przed snem, pomogę ci.
1. Kupujesz twaróg chudy w opakowaniu foliowym. 2. Rozrywasz je odważasz 200g. 3. Wciskasz do papy twaróg trzymając go jedną reką, a drugą pod spodem masz w pogotowiu talerz/miske na okruchy. 4. Odgryzasz kawałek, żujesz, połykasz. 5. Nie krzywisz się, nie wybrzydzasz jak baba, tylko jesz ze smakiem, w końcu chcesz coś osiągnąć? 6. Zadowolony z siebie, że za małe pieniądze jesz sporo dobrego białka idziesz spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703



Ta ostrowie z oliwa EV to serio mozesz dawac przed snem .
60zl to w sumie mozesz wydac czy 60zl/kilogram?

Zmieniony przez - .Skowron. w dniu 2006-04-25 09:21:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
tyle moge wydac, a co kupie to kupie, doradz co? 60 zł i tak zeby mi stykło na troche [nie wiem ile to musze jesc,treningi koncze w 2tyg. czerwca potem wolne na wakacje-dieta i treningi ]
edit: czem warzywa sa takie wazne??
czy moge pic jakies soczki z warzywami typu "bobo frut" "kubus" ?? zamiast warzyw [nie calkowicie zastepowac warzywa, ale niekiedy]

Zmieniony przez - Nick126 w dniu 2006-04-25 11:17:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ulozeniu treningu na rzeźbę.

Następny temat

Trening w domu do oceny ( nowicjusz)

WHEY premium