SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak zrobić Szerokie plecy?`

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 801 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14535
Witam!
Mam parę pytań:
-Czy jak robię drążek nachwytem szerokośc ok 70cm i pomagam sobie leciutko nogami,to czy coś da i będzie rosło i poszerzało się?
-I czy zbudował bym dużo lepsze plecy,gdybym podciągał się np 110cm a nie tak jak teraz 70cm(drązek mi nie pozwala.)?
-Robie drązek tak:
5x5 powoli i dokładnie,ale z pomocą nóg(minimalna)czy to przyniesie mi efekty?,czy siła będzie rosła i będę mógł niedługo sam podnosić się po conajmniej 5razy?
-Czy w trzy miesiące dwa razy w tygodniu na drążku plecy się rozrosną chociaż troche?
Z góry dziekuje za odpowiedz.
PZDR

Moj aktualny trening:
Wtorek
-Podciąganie sztangi w opadzie(wiosłowanie)4x8
-Podciąganie hantli w opadzie(wiosłowanie) 4x8
-Wznosy barków"Szrugsy" 4x15 (hantlami,sztangą)
-Martwy ciąg 4x10
Drążek 5x5
i piatek:
Drążek 5x5

Drążka nigdy nie robiłem,dopiero dzisiaj pierwszy raz(regularnie)

Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2011-02-04 21:31:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
kazda wersja podciągania jest dobra. Tyle ze każda działa na inną część grzbietu. Jedna angażuje bardziej najszersze,a inna z kolei obłe itd.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31384
Drazek nachwytem nawet z pomoca nog wg mnie jest o wiele lepszy niz sciaganie drazka wyciagu gornego.

Aby plecy sie rozrosly potrzeba dobrej michy, treningu i czasu.
Troche dziwnie, ze 2 najciezsze cwiczenia masz na koncu (mc i drazek).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4740
wg mnie troche za duzo serii ale poczekam az inni sie wypowiedza.

I am the most complete fighter in the world!! - Yuri Boyka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
Dam Ci mój plan na plecy
1.Mc
2.Podciąnie na drązku 3 serie do oporu
3.Sciąganie drązka za plecy
4.wiosłowanie sztangielką
5.sciąganie drązka wąsko do klatki
6.szrugusy

Mi plecy ładnie rosną wszystko robie 4x10

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 801 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14535
Martwy ciąg robie bardzo małym obciążeniem,a drążek mam w domu a na siłce-100m od domu go nie ma dlatego oba te ćwiczenia na końcu.
A więc takie podciąganie da efekty?Mi chodzi o to żeby plecy do czerwca zbudować,tzw letnia forma:)

Wracając:
-I czy zbudował bym dużo lepsze plecy,gdybym podciągał się np 110cm a nie tak jak teraz 70cm(drązek mi nie pozwala.)?
-Czy jak robię drążek nachwytem szerokośc ok 70cm i pomagam sobie leciutko nogami,to czy coś da i będzie rosło i poszerzało się?
5x5 powoli i dokładnie,ale z pomocą nóg(minimalna)czy to przyniesie mi efekty?,czy siła będzie rosła i będę mógł niedługo sam podnosić się po conajmniej 5razy?

I ktory drążek bylby lepszy:
http://allegro.pl/drazek-do-sciany-2-chwyty-super-moc-i1428447850.html

http://allegro.pl/bestseller-kelton-drazek-do-sciany-hd12-i1441807195.html


Zapomniałem napisać że wyciągu niestety nie mam narazie,ale niedługo się kupi zapewne.

Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2011-02-04 21:55:22
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4740
http://allegro.pl/nowosc-kelton-home-drazek-hd15-do-hd18-i1441807199.html ja mam taki i bardzo dobry jest

I am the most complete fighter in the world!! - Yuri Boyka

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
jestes wysoki, wiec lepiej szerzej

sila bedzie ci szybko rosla

czemu robisz ciag malym ciezarem? to najwazniejsze cwicenie na plecy rob je jako pierwsze wtedy masz najwiecej sily , potem jako drugi rob drazek

ja ostatnio cwicze tak i calkiem niezle efekty :

mc 4x
drazek+grzbiety 3x
koń 3x
wyc. dolny + wyc. gorny 3x
brzuch 3


Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2011-02-04 22:10:55

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 801 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14535
Ale martwy ciąg dopiero zaczynam robić i technike musze opanować,a w ogole w moim wieku to nie wiem czy można.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8824 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 107077
delikatnie z tym martwym

drązek 4xdo oporu bardzo szeroko z czasem ciezar do pasa
wiosłowanie sztanga łamana podchwytem
wiosło hantlem
wyciag gorny do klaty podchwytem

najlepiej wolne ciezary


Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2011-02-04 22:26:16

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 801 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14535
Jeszcze niech ktoś coś podpowie o tym:
-I czy zbudował bym dużo lepsze plecy,gdybym podciągał się np 110cm a nie tak jak teraz 70cm(drązek mi nie pozwala.)?
-Czy jak robię drążek nachwytem szerokośc ok 70cm i pomagam sobie leciutko nogami,to czy coś da i będzie rosło i poszerzało się?

A dla was sogi za to że poświęciliście mi po minutce:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8824 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 107077
pisalem ci ze podciagaj sie tak szeroko jak dasz rade z czasem jeszcze szerzej
jesli samodzielnie nie mozesz sie podciagnac to lekko pomagaj sobie albo partner niech lekko za nogi i do gory z czasem zobaczysz ze sam bedziesz smigał

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna vitalmax tcm

Następny temat

Ból

electro
Polecane artykuły