Szacuny
254
Napisanych postów
801
Wiek
26 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
14535
Witam!
Mam parę pytań:
-Czy jak robię drążek nachwytem szerokośc ok 70cm i pomagam sobie leciutko nogami,to czy coś da i będzie rosło i poszerzało się?
-I czy zbudował bym dużo lepsze plecy,gdybym podciągał się np 110cm a nie tak jak teraz 70cm(drązek mi nie pozwala.)?
-Robie drązek tak:
5x5 powoli i dokładnie,ale z pomocą nóg(minimalna)czy to przyniesie mi efekty?,czy siła będzie rosła i będę mógł niedługo sam podnosić się po conajmniej 5razy?
-Czy w trzy miesiące dwa razy w tygodniu na drążku plecy się rozrosną chociaż troche?
Z góry dziekuje za odpowiedz.
PZDR
Moj aktualny trening:
Wtorek
-Podciąganie sztangi w opadzie(wiosłowanie)4x8
-Podciąganie hantli w opadzie(wiosłowanie) 4x8
-Wznosy barków"Szrugsy" 4x15 (hantlami,sztangą)
-Martwy ciąg 4x10
Drążek 5x5
i piatek:
Drążek 5x5
Drążka nigdy nie robiłem,dopiero dzisiaj pierwszy raz(regularnie)
Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2011-02-04 21:31:31
Szacuny
3
Napisanych postów
687
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
8850
Dam Ci mój plan na plecy
1.Mc
2.Podciąnie na drązku 3 serie do oporu
3.Sciąganie drązka za plecy
4.wiosłowanie sztangielką 5.sciąganie drązka wąsko do klatki
6.szrugusy
Mi plecy ładnie rosną wszystko robie 4x10
Odbji SOG'a
Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....
Szacuny
254
Napisanych postów
801
Wiek
26 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
14535
Martwy ciąg robie bardzo małym obciążeniem,a drążek mam w domu a na siłce-100m od domu go nie ma dlatego oba te ćwiczenia na końcu.
A więc takie podciąganie da efekty?Mi chodzi o to żeby plecy do czerwca zbudować,tzw letnia forma:)
Wracając:
-I czy zbudował bym dużo lepsze plecy,gdybym podciągał się np 110cm a nie tak jak teraz 70cm(drązek mi nie pozwala.)?
-Czy jak robię drążek nachwytem szerokośc ok 70cm i pomagam sobie leciutko nogami,to czy coś da i będzie rosło i poszerzało się?
5x5 powoli i dokładnie,ale z pomocą nóg(minimalna)czy to przyniesie mi efekty?,czy siła będzie rosła i będę mógł niedługo sam podnosić się po conajmniej 5razy?
Szacuny
254
Napisanych postów
801
Wiek
26 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
14535
Jeszcze niech ktoś coś podpowie o tym:
-I czy zbudował bym dużo lepsze plecy,gdybym podciągał się np 110cm a nie tak jak teraz 70cm(drązek mi nie pozwala.)?
-Czy jak robię drążek nachwytem szerokośc ok 70cm i pomagam sobie leciutko nogami,to czy coś da i będzie rosło i poszerzało się?
A dla was sogi za to że poświęciliście mi po minutce:)
Szacuny
14
Napisanych postów
8824
Wiek
38 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
107077
pisalem ci ze podciagaj sie tak szeroko jak dasz rade z czasem jeszcze szerzej
jesli samodzielnie nie mozesz sie podciagnac to lekko pomagaj sobie albo partner niech lekko za nogi i do gory z czasem zobaczysz ze sam bedziesz smigał
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...