Dzień 31
Dieta:
Trening
C (barki+ brzuch)
wyciskanie zza głowy 4x8-6*
(8x30kg/8x40kg/6x50kg/8x40kg)
podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x15-8
(15x15kg/15x25kg/12x30kg/8x35kg)
rozpiętki odwrotne 3x15-10
(15x 2szt/12x 3szt/10x4szt)
unoszenie ramion w przód 3x15-10
(15x10kg/12x15kg/10x20kg)**
shrugsy sztangą 3x15
(15x45kg/15x50kg/15x55kg)
allachy 3xmax
(50x6szt/50x7szt/50x8szt)
wznosy w podporze3x20
*ćwiczenie kombinowane, glownie w staniu, bo oczywiscie nie było wolnej stacji żeby zrobić barki
**starałem sie unieść ramiona jak najwyzej.
Martucca jestem na tej diecie 3 dni, brzuch mam strasznie pełny, tak jak by mi ktoś do środka balon włożył, na dodatek czasami pobolewa więc myślałem żeby jakieś ziółka zacząć pić na trawienie- nie wiem czy to istotne ale mam podobno zespół gilberta czy jakoś tak. No i na uspokojenie by sie przydało, bo ostatnio szybko sie denerwuje- szybciej niz wczesniej wiec cos na zen by się zdało, doradzisz?
Boksero może to głupio zabrzmi ale mnie krępuje troszke jedzenie w tłumie ludzi, na stojąco. Trzeba bedzie sie do tego przyzwyczaic albo z trenerem pogadac zeby na czas szamy dawał mi klucze do pokoju jego
Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-02-02 19:38:27