SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Od czego to zależy ? 8 pak i 6cio pak

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 771
Tak jak w temacie od czego to zależy że niektórzy mają 8 pak a niektórzy 6scio? Ja mam 8 a jestem niski wiec powinien byc chyba 6, a moi koledzy którzy są wyżsi mają 6.
3

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 712 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3230
Reynour, kwitniesz już na tym forum od września ubiegłego roku
a zadajesz pytanie, jakby ...
juz Ci tłumacze.
prawdopodobnie zjadłes więcej klusek od nich których Twój żołądek nie strawił
przez co zamieszczony efekt na twej skorze, kiedy schowasz brode masz ilustracje.

nie zakładaj głupich tematów.

zdr.
1

...w sposób niekonwencjonalny...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11980
twój "8pak" fajnie wygląda przy 50kg i 27 w łapie, pozazdrościć.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15756
Zależy to od anatomii, podobnie jak ustawienie "kostek", niektórzy mają idealną symetrię, inni poprzemieszczane je względem siebie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 771
Majkelox Nie rozumiem co ma znaczyć ten komentarz, chcesz się popisać że masz więcej? Wiesz ja cały czas się rozwijam i teraz ważę 53 i w łapie mam 29, mam 15 lat więc nie będę miał efektów takich jak 17-18 latek...

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1556
w łapie 29? Chyba w łapce :D.
4
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3596
i tak masz mało w łapie jak na ten wiek :P (ale liczy się jakoś umięsnienia)

Mi się wydaje że to żależy od wielkości mięśni i odtłuszczenia że mamy 4 czy 8 pak
2
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4419
od genu koledzy.
od genu.
3

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 771
Valsey napisałem że w łapie bo pisałem do Majkelox... Ciekawe ile wy macie kozaki bo sądzę że 35 maks a jak więcej to prawdopodobnie jest to tłuszcz... Powiem tylko tyle że Najmniejszy pies najgłośniej szczeka i tyle w temacie.
5

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 348
Ty mi powiedz jak przy wadze 53kg możesz mieć 29cm w bicu? . W takim razie ile masz w klacie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41976
Ja zaczynałem z 32 i myślałem, że mało jak na początek
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha - pomoc

Następny temat

Pomoc w treningu domowym!

electro
Polecane artykuły