SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1924 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19648
Powodzenia i będę motywował do ciężkiej pracy :) . Jeśli mogę coś zasugerować to jak masz czas rano , to rób 30 minut aerobów i po treningu 60 minut rowerek :) . Ja w ten sposób zgubiłem 16kg w 6 tygodni :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
od razu po treningu? czy jak wroce do domu godzinke pozniej i zrobie rowerek to bedzie zle? bo silownia moja, ani szkolna ani osiedlowa nie zapewnia rowerku:D

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1924 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19648
Ja miałem to szczęście ,że na siłowni miałem też sprzęt do aerobów :) . Daleko masz z siłowni do domu ? Hmm wydaje mi się ,że nie powinno być problemu bo metabolizm powinien być nakręcony jeszcze :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
troszkę jest, bo cześć treningów robię na uczelni z której do domu mam godzinę drogi a cześć na siłowni gdzie jest pol godzinki, ale myślę ze da rade jakoś to rozwiązać. Trzeba tylko pokombinować:)

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
hehe, co do rowerku to kiedyś miałem taki w domu, ale był nie potrzebny, jak potrzebny jest teraz to ni ma;) złośliwość przedmiotów martwych ^^ potrzeba to nie ma mowy że znajdziesz:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2748
nie rezygnuj z makaronu, kup pelnoziarnisty/razowy, bedzie dobra odmiana od ryzu i kasz roznych.

Shut the f*ck up and train

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
@Boksero: a żebyś wiedział, od tygodnia ładowarki szukam:D

@Exodus: Na razie chce go wyeliminowac, bo potrafie zjeść pół kilo samemu, bede mogl poszalec z weglami bedzie makaron- prawdopodobnie z semoliny, koxsmans sie na nim redukowal wiec bedzie si

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2748
tez tak mialem - ale samego makaronu, albo ryzu albo costam,
jak dodalem miesko i duuuzo warzyw to sam sie zdziwilem, ze nie daje rady polowy tego zjesc co jadlem wczsniej. Koniecznie duzo warzyw - mnie to pomoglo.

chociaz zadnym weteranem odchudzania nie jestem bo schudlem tylko 6kg ;)

Shut the f*ck up and train

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
narazie testuje, co i jak wchodzi mi w organizm, mam czas do konca miesiaca wiec luzik:) wszystkiego spróbujemy, musze rozwiazac sprawe zrodel wegli i tluszczy zdrowych narazie:)

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja w ten sposób zgubiłem 16kg w 6 tygodni :)
Problemów z nadmiarem skóry nie masz? Przecież to nie są zawody, żeby jak najszybciej schudnąć, nie to forum
Podkręcać treningi i aktywność warto później.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

electro
Polecane artykuły