Powodzenia i będę motywował do ciężkiej pracy :) . Jeśli mogę coś zasugerować to jak masz czas rano , to rób 30 minut aerobów i po treningu 60 minut rowerek :) . Ja w ten sposób zgubiłem 16kg w 6 tygodni :)
...
od razu po treningu? czy jak wroce do domu godzinke pozniej i zrobie rowerek to bedzie zle? bo silownia moja, ani szkolna ani osiedlowa nie zapewnia rowerku:D
"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
...
Ja miałem to szczęście ,że na siłowni miałem też sprzęt do aerobów :) . Daleko masz z siłowni do domu ? Hmm wydaje mi się ,że nie powinno być problemu bo metabolizm powinien być nakręcony jeszcze :)
...
troszkę jest, bo cześć treningów robię na uczelni z której do domu mam godzinę drogi a cześć na siłowni gdzie jest pol godzinki, ale myślę ze da rade jakoś to rozwiązać. Trzeba tylko pokombinować:)
"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
...
hehe, co do rowerku to kiedyś miałem taki w domu, ale był nie potrzebny, jak potrzebny jest teraz to ni ma;) złośliwość przedmiotów martwych ^^ potrzeba to nie ma mowy że znajdziesz:)
...
nie rezygnuj z makaronu, kup pelnoziarnisty/razowy, bedzie dobra odmiana od ryzu i kasz roznych.
Shut the f*ck up and train
...
@Boksero: a żebyś wiedział, od tygodnia ładowarki szukam:D
@Exodus: Na razie chce go wyeliminowac, bo potrafie zjeść pół kilo samemu, bede mogl poszalec z weglami bedzie makaron- prawdopodobnie z semoliny, koxsmans sie na nim redukowal wiec bedzie si
@Exodus: Na razie chce go wyeliminowac, bo potrafie zjeść pół kilo samemu, bede mogl poszalec z weglami bedzie makaron- prawdopodobnie z semoliny, koxsmans sie na nim redukowal wiec bedzie si

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
...
tez tak mialem - ale samego makaronu, albo ryzu albo costam,
jak dodalem miesko i duuuzo warzyw to sam sie zdziwilem, ze nie daje rady polowy tego zjesc co jadlem wczsniej. Koniecznie duzo warzyw - mnie to pomoglo.
chociaz zadnym weteranem odchudzania nie jestem bo schudlem tylko 6kg ;)
jak dodalem miesko i duuuzo warzyw to sam sie zdziwilem, ze nie daje rady polowy tego zjesc co jadlem wczsniej. Koniecznie duzo warzyw - mnie to pomoglo.
chociaz zadnym weteranem odchudzania nie jestem bo schudlem tylko 6kg ;)
Shut the f*ck up and train
...
narazie testuje, co i jak wchodzi mi w organizm, mam czas do konca miesiaca wiec luzik:) wszystkiego spróbujemy, musze rozwiazac sprawe zrodel wegli i tluszczy zdrowych narazie:)
"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
...
Ja w ten sposób zgubiłem 16kg w 6 tygodni :)
Problemów z nadmiarem skóry nie masz? Przecież to nie są zawody, żeby jak najszybciej schudnąć, nie to forum
Podkręcać treningi i aktywność warto później.
Problemów z nadmiarem skóry nie masz? Przecież to nie są zawody, żeby jak najszybciej schudnąć, nie to forum
Podkręcać treningi i aktywność warto później.
"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Joga + basen?
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- ...
- 60
Następny temat