No to tak:
6:30
2 kaps Glutamine Extreme {
2 kaps Amino Whey System {Od T.Bobrowskiego)
2 kaps Nitrobolon {
I wszystko to popić Vitargo{
1. 7:00
100g płatków owsianych
300 ml mleka 1.5%
30g (nie wiem ile, ale 1 miarka) Peak Whey Protein
15g orzechów arachidowych (nie liczyłem na razie)
B: 45g W: 68g T: 11g
2. 11:25
Dopiero o 11:25 ponieważ wtedy mam długą przerwę w szkole i mogę normalnie bez stresu zjeśc.
180g mielonego (wieprzowina chyba) ok. 3 kotlety mielone
100g makaronu babuni
Olej lniany 10g (2 łyżki) (polać makaron i te mięso)
B: 30g W: 76g T: 12g
3.14:30
200g piersi z kurczaka na grillu elektrycznym
100g ryżu/makaronu
5g oleju lnianego
B: 34g W: 76g T: 5g
30 minut przed treningiem (ok.16:00)
6 kaps BCAA Anabolic System (6 kaps bo ważę 63 kg)
2 kaps Nitrobolon
2 kaps Glutamine Extreme
16:00 - 17:30 max trening
Odrazu po treningu w szatni:
6 kaps BCAA Anabolic System
2 kaps Nitrobolon
2-3 kaps Glutamine Extreme
Hmm może Carbo + 30g (1 miarka chyba) Peak Whey Protein
4.30-40 min po treningu (ok 18-18:10):
200g piersi z kurczaka na grillu elektrycznym
100g makaronu/ryżu
10g olej lniany
B: 34g W: 76g T: 11
5. 20:30
250g sera twarogowego białego
+ z 4-5 parówek (nie wiem czy to będzie dobre według Was)
B: 48g W: 3 T: 0.5-1 nie wiem :p
6. 22:30
30-40g Dymatize Elite 12h rozpuszczone w 300 ml mleka.
B: 34g W: 0 T: 1
___________
B: 177g (zdaje mi się, że za mało)
W: 300g (chyba też za mało ;p)
T: 41g (chyba też mało)
Ogólnie matematycznie wychodzi:
B: 2,8g/kg
W: 4.7g/kg
T: 0.6g/kg
Co wy na to ? Wiem, że źle, ale się starałem.
Zmieniony przez - CopekJ w dniu 2010-12-14 16:03:28