SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę do poprawy/całkowitej poprawy

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2523
Zapomniałem o tricepsie.

Triceps:
- ściąganie linek z górnego wyciągu 3x 12-10-8
- ściąganie drążka z górnego wyciągu 3x 12-10-8
- pompki na poręczach 3x maks powt.

Wyżej napisałem zestawienie posiłkowe z DT.
Pzdr

Płacz na treningu, abyś śmiał się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2523
Hmmm ? :D No co jest panowie, coś mało rozmowni today
Merry

Zmieniony przez - CopekJ w dniu 2010-12-12 19:19:49

Płacz na treningu, abyś śmiał się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Witaj copek, dopiero dzisiaj odczytałem Twojego @.
A więc jeśli chodzi o dietę, którą rozpisałeś to podobnie jak papaj radzę zejść nieco z ww, powiedzmy do 4/5 gr na kilogram masy ciała.

Poza tym,posiłek nr.1 brak w nim białka, wrzuć jakieś jajka, powiedzmy na początek 5 białek jaj plus dwa żółtka.
Przed treningiem napisałeś że stosujesz carbo, myślę że nie jest to najlepszy pomysł ze względu na zawartość prostych cukrów w carbo, które powodują duży wyrzut insuliny w organizmie, co przekłada się na szybki zastrzyk energii, niestety tak samo szybko ta energia spada.Czy nie czujesz się na treningach szybko zmęczony, ospały,śpiący??To najczęstsze objawy spożycia zbyt dużych ilości prostych form węglowodanów, zamiast tego w posiłku przed treningowym zamieniłbym biały ryz na brązowy(ww. złożone) energia będzie uwalniana znacznie wolniej w porównaniu do ryżu białego.Jeśli już koniecznie bedziesz chciał użyć jakiś ww. w odżywce przed treningiem to najlepszym wyjściem jest vitargo,które również sam stosuje.
Po treningu również możesz a nawet należałoby je zastosować w celu uzupełnienia braku glikogenu w mięśniach, sugerowałbym ok.1 gr na kg masy ciała.Dopiero później białko i do godziny po treningu posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2523
Mhm rozumiem, ale według mnie i tak ta dieta, którą Wam napisałem, jest do **** tak samo plan.
Panie Dawidzie, jeśli Pan może, to proszę przeczytać mojego maila i jakoś postarać się w najkrótszym czasie odpisać, bardzo mi zależy.
E-mail został wysłany ze strony TrecTeam -> zakładka Kontakt -> Ekspert Kulturystyki Dawid G.

Pozdrawiam i dziękuje

Płacz na treningu, abyś śmiał się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2523
Wiem, że tak truje du** , ale bardzo mi zależy na tym co napisałem w mailu.
Z góry dzięki.

PS
To samo napisałem do Pana Bobrowskiego.
Pzdr

Zmieniony przez - CopekJ w dniu 2010-12-13 18:06:22

Zmieniony przez - CopekJ w dniu 2010-12-13 20:01:15

Płacz na treningu, abyś śmiał się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Copek najlepiej będzie jak pociągniemy temat tutaj, przeczytałem Twojego maila i sprawdziłem obecną dietę i trening,który nam napisałeś na pierwszej stronie.
Wprowadź w życie najpierw te zmiany o których pisał Ci papaj oraz te, które ja napisałem odnośnie diety.
Musisz wykazać choć minimum inicjatywy ze swojej strony i spróbować wprowadzić zmiany te o których Tobie napisaliśmy, nikt nie poda Tobie na tacy dokładnie rozpisanej diety oraz treningu, to byłoby nie profesjonalne z naszej strony.

Indywidualne układanie diety polega na bardzo dokładnej znajomości danej osoby, jej trybu życia, przemiany materii i przede wszystkim stałym kontakcie z taką osobą,żeby wprowadzać ewentualne zmiany w trakcie.
Co z tego,że podam Ci przykładową diety a po kilku tygodniach okaże się, że dla Ciebie ta dieta jest nie odpowiednio dobrana i za mało w niej lub za dużo kalori, ww, tłuszczy itd.
Najlepszym wyjściem jest wprowadzanie stopniowo zmian do diety, takich jakie Tobie podałem wyżej, od tego powinieneś zacząć.
Trening również mogę Ci podać na 4/5 dni ale skąd będziesz miał pewność,że te ćwiczenia będą dla Ciebie odpowiednie??Może część z nich nawet nie będziesz dobrze czuł, wiesz o co mi chodzi?
Jeśli dopada Cie stagnacja to zmieniaj ćwiczenia,układ treningów, nie ma jakiegoś jednego magicznego treningu działającego na każdego.

https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę,_duża_pomoc_dla_początkujących.-t545008.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2523
aha rozumiem. To dzis sproboje cos zmotac.

Płacz na treningu, abyś śmiał się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2523
Post wyżej w szkole na telefonie pisałem.
No niby tak, oczywiście zgadzam się z Tobą w 101 %.
Ale zawsze jednak jest lepiej, jak zabierze się za to ktoś kompetentny i odpowiedzialny a zarazem profesjonalny.

PS
Tak sobie myślałem, żeby czasem nie zapożyczyć przykładowego treningu i diety na masę od T.Bobrowskiego i ew wprowadzać do niej jakieś modyfikacje itp, co wy na to ?

Zmieniony przez - CopekJ w dniu 2010-12-14 15:13:47

Płacz na treningu, abyś śmiał się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Tak by było najprościej,ale to nie znaczy że ten plan będzie dla Ciebie odpowiedni.Pisz swój,a My poprawimy.Musisz sam nauczyć się układać plany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2523
No to ostatnie pytanie, co jeść przed treningiem ? I jakie odżywki bo akurat tego nie rozumiem, inni mówią, że najlepiej wypić Carbo, inni, że Vitargo ja już nie wiem.

Płacz na treningu, abyś śmiał się podczas walki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Casein - pytanie

Następny temat

Dokladny dobor supli na redukcje

WHEY premium