Dzień 3
Barki+łydki+przedramie+brzuch
Wyciskanie sztangi sprzed głowy
20kgx12
25kgx10
30kgx8
40kgx6
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia
10kgx12
11kgx10
12kgx8
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
25kgx12
30kgx10
30kgx8
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
15kgx12
15kgx10
17kgx8
17kg8
Unoszenie ramion bokiem w górę z linkami wyciągu
Nie wiem ile u mnie na siłowni jedna sztabka ma kg więc nie chcę kłamać ale zrobiłem
3sztabka- po 10 powtórzeń
WSPIĘCIA NA PALCE W SIADZIE:
50kgx20
60kgx15
70kgx10
80kgx5
Przedramie
Brzuch
Trening
Barki dobrze były spompowane i czułem jak napuchły.
Trening trwał 1h 17min więc norma w jakiej się przeważnie się wyrabiam
Po treningu poszło Carbo
smak i rozpuszczalność b.dobra
Jutro Nogi+ lekko klatka
plus bieganie micha dziś na plus
Ps: Co sądzicie o gilcerynie ? Zamierzam ją stosować przez 1 miesiąć po zakończeniu brania mono.
Pozdr.
Zmieniony przez - Volferine w dniu 2010-11-05 21:45:22
Barki+łydki+przedramie+brzuch
Wyciskanie sztangi sprzed głowy
20kgx12
25kgx10
30kgx8
40kgx6
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia
10kgx12
11kgx10
12kgx8
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
25kgx12
30kgx10
30kgx8
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
15kgx12
15kgx10
17kgx8
17kg8
Unoszenie ramion bokiem w górę z linkami wyciągu
Nie wiem ile u mnie na siłowni jedna sztabka ma kg więc nie chcę kłamać ale zrobiłem
3sztabka- po 10 powtórzeń
WSPIĘCIA NA PALCE W SIADZIE:
50kgx20
60kgx15
70kgx10
80kgx5
Przedramie
Brzuch
Trening
Barki dobrze były spompowane i czułem jak napuchły.
Trening trwał 1h 17min więc norma w jakiej się przeważnie się wyrabiam
Po treningu poszło Carbo
smak i rozpuszczalność b.dobra
Jutro Nogi+ lekko klatka
plus bieganie micha dziś na plus
Ps: Co sądzicie o gilcerynie ? Zamierzam ją stosować przez 1 miesiąć po zakończeniu brania mono.
Pozdr.
Zmieniony przez - Volferine w dniu 2010-11-05 21:45:22
bo dawno nie byłem w domu.






