Dzisiaj upłyną drugi rok jak pierwszy raz odwiedziłem siłownie. Jak zaczynałem byłem bardzo chudy i słaby informacje macie w profilu. Oceńcie czy opłacało się spędzić dwa lata na siłowni.
Ilość wyświetleń tematu: 24352
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź

'Pain is a necessary component of sacrifice which is the barrier between mediocrity and excellence...'
wiec wiadomo ze sie opłacało poswiecic te dwa lataAktualny dziennik:
http://www.sfd.pl/Mariusz_Żaba:_MPJ_2015_str_34,_Kłodzko_44-t1089000.html
Galeria zdjęc:
http://www.sfd.pl/Marian_rocznik_92-t628047.html
DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły