SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 455


Dzisiaj upłyną drugi rok jak pierwszy raz odwiedziłem siłownie. Jak zaczynałem byłem bardzo chudy i słaby informacje macie w profilu. Oceńcie czy opłacało się spędzić dwa lata na siłowni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 455


plecy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 455


jeszcze raz plecy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 455


ostatnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4131
Bardzo ładnie. Waga z 44 na 75 :) SOG jak wejdzie :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8273
Wiadomo, że opłacało się. Ciśnij dalej, powodzenia

'Pain is a necessary component of sacrifice which is the barrier between mediocrity and excellence...'

...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
ładnie ładnie, widac ze jest progres obwody sporo skoczyły w góre wiec wiadomo ze sie opłacało poswiecic te dwa lata
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
troche waga pocz nierealna
bo 44kg i 28 w łapie/90w klacie
u mnie 53 i 2 w łapie/85 w klacie
przyb tym samym wzroście
ale sog
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 455
Może w tej łapie i klatce było mniej bo pierwszych pomiarów metrem dokonałem po 2 miesiącach ćwiczeń. A ważyłem się już w pierwszym tygodniu.
.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
przy takim wzroście to jak na 40 w bicu to wcale nie wygląda...
ale ty wiesz najlepiej a mi nic do tego :)
ogólnie to dobrze jest... odzywki jakieś były ?
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10471
Masz wogole z 35 w lapie?? sorry ale oszukujesz i to jest pewne 40 przy 174 to by wygladalo ogromnie.

ogolnie sylweta dobra, troche pracy poszlo

Zmieniony przez - majster1 w dniu 2010-07-31 00:01:49
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lukdk pare zdjęć

Następny temat

SNiZ

electro
Polecane artykuły