SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 455
ok będzie zdjęcie z twarzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 455
A tak nawiasem dobrze robie ćwierć przysiady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Źle, bo powinieneś pod sztangę wchodzić twarzą do ciężaru a nie tyłem Hmm i kolana za bardzo wystają poza linię palców stóp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 455
Ok dzięki . Będzie trzeba pomyśleć i zrobić nowe stojaki żeby wychodzić do przodu bo z ciężarem bałbym się cofać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1569
Co z wami ludzie ?? Chlopak zrobil ladny progres a wkrecacie mu ze nie ma 40cm w bicku ? Mi tam zle nie wyglada sam mam 176cm wzrostu i 42cm w rece wypycham takze ponad 130 , waze wiecej 90kilo ale mam szerszy pas i sadze ze chlopak pisze prawde .Sylwetka lekko zmasowana jednak widac ze ma tam sporo mieska.Do Mulas88r idzi p***** glowa w mur a jak wstaniesz powtorz tak ze 4 serie x 6 powtorzen i moze zmadrzejesz.Przy tych wymiarach cisniesz tylko 100 x 3 to slabiutko powarznie pisze..do autora SOG

Zmieniony przez - Raizo w dniu 2010-07-31 22:38:37

sterydy są jak frugo - raz wieczko pop i nie chcesz stop :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
bez napinki.

w necie tak jest, że każdy może napisać co chce albo wymiary jakie chciałby mieć

nie jest ważne czy ma 40cm czy nie to jego sprawa. JEśli okaże się, że pisał nieprawdę - będzie nagroda

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3074
Sam sie ***nij w lep "poważnie" glupia cioto naucz sie pisac pierw.Bedzie mnie smark wyzywal chcial komenta to napisalem co o tym sadze w c***a ludzi robi ale Ty glupi jestes i tego nie widzisz.

Wola psychiki daje wyniki!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
Na tej fotce ewidentnie widać, że jest to 40cm.
http://foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=1/images2010/20100730230354.jpg

Po prostu ma troszkę tłuszczu i nie widać tego tak dobrze jak na rzeźbie... Co wy się tak spinacie. Kompleksy macie czy co?

Zmieniony przez - Piotrx1 w dniu 2010-08-02 14:03:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 455
http://chomikuj.pl/kubaferdek  Macie tam jak dzisiaj wyciskałem 104x6pow 114x2.5(coś dzisiaj słabiutko) (ciężary są poważone na zdjęciach) I 4 nowe zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 455
Jutro jeszcze wrzucę martwy ciąg bo Mulas88r pisał że nie jestem w stanie oderwać od ziemi 160kg. udowodnię mu ze jestem w stanie oderwać nawet więcej bo informacje w profilu są przed 2 miesięcy. I uważam temat za zamknięty ( wierzcie lub nie wasza sprawa) Ja swoje wiem i to jest najważniejsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lukdk pare zdjęć

Następny temat

SNiZ

WHEY premium