SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1189
jeśli ten 3 film jest aktualny to daje Ci 34 cm w bicepsie

Na świecie pojawia się coraz więcej neosapiens... Zaczynają one połowicznie używać
swojego neomusku, jednak nadal są one twórcami błędów ortograficznych i wywołują one
spadek kresu cierpliwości u niektórych homo sapiens.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 455
Aktualny. Tylko musisz se wziąć pod uwagę że w przedramieniu napiętym mam 35(jak dobrze mierze) a widać że biceps jest większy. Dobra myście co chcecie co bym nie zrobił tak i tak będziecie mnie ganić. ( Możecie nawet myśleć ze mam 24cm w tym bicepsie najważniejsze jest to że ja na niego ciężko pracowałem i wiem swoje.)( Ci co wierzą to dziękuje) Mam już dość tego przegadywania piszcie co chcecie. Jutro wrzucam Martwy ciąg i BEZ ODBIORU.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
utnij spekulacje i wrzuc foto z miarką. ;)

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
40 nie ma, po prostu zmierzyłeś pod ukosem i tyle, jak dla mnie to tam jest 37-38 jak sie rzetelnie zmierzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 455
Zdjęcie z miarką jest na tej stronie [chomikuj.pl/kubaferdek]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 455
chomikuj.pl/kubaferdek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1602
nie wiem jak wy, ale ja gdy wyciskam na płaskiej serie, to staram sie do klatki wyciskac, a Ty wyciskales jakies 10-15 cm od klatki ;)

Nieważne ile masz w łapie, ważne że jesteś wariatem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1189
no tak miarka jest ale dobrze by było jak był by widoczny początek miary, bo ja nic nie widze ;PPP zrób dokładniejsze foto, jak rzeczywiście bedzię te 40 masz wielkiego SOG'a. pzdr

EDIT: ile było na 3 filmiku kg ?

Zmieniony przez - P-Troll w dniu 2010-08-02 21:02:43

Na świecie pojawia się coraz więcej neosapiens... Zaczynają one połowicznie używać
swojego neomusku, jednak nadal są one twórcami błędów ortograficznych i wywołują one
spadek kresu cierpliwości u niektórych homo sapiens.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 455
114kg 2.5 powtórzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1906
Kicha jak na 2 lata :(

Halski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lukdk pare zdjęć

Następny temat

SNiZ

WHEY premium