Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak Prażanie strzela bramke to bedzie juz bardzo zle
Licze po cichu że sie odblokują i pokażą charakter w rewanżu i rozgromią Czechów.
Póki co na pocieszenie zostanie LE
...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Szkoda niewykorzystanej szansy, można było przywieźć dużo lepszy wynik. Ale nadzieja jeszcze jest.

...
Szczególnie szkoda tej główki Arboledy , no ale trzeba walczyć

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
brawo Sparta!

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Żebyśmy jutro nie musieli pisać brawo FK Karabakh.

Moim zdaniem gdyby Zielina szybciej zareagował z tymi zmianami już przed 70min kiedy to widać było, że Lech siadł to inaczej by się mógł mecz potoczyć ale wiadomo teraz nie ma co gdybać i za tydzień trzeba wygrać tak żeby awansować

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Sparata zagrała słabo bo jak przyspieszyli akcje to bylo zawsze zagrozenie, pozatym cos pan borek i kołtun byli na innym meczu bo jak dla mnie to Sparta kontrolowała mecz bo jak zblizal sie koniec meczu to potrafili zdobyc gola Lech raczej bez szans na awans

aha no i Sparta grała 3 dni wczesniej mecz ligowy wiec napewno byli zmeczeni

Zmieniony przez - r1920r w dniu 2010-07-28 16:36:45

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Ale jakie tam zmęczenie, klasowy klub nie może mówić o zmęczeniu rozgrywając w sezonie zaledwie perę meczów. Co do tego kontrolowania pzrez Spartę to nie wiem były momenty gdzie Lech przeważał znacznie fakt faktem, że później trochę osiadł ale kontrolowanie meczu przez Czechów!? Początek drugiej połowy to Sparta ciągle długie piłki na napastnika posyłała, gdyby zmiany i ustawienie Zieliński zrobił wcześniej to może by coś ugrali innego.

...
Szkoda że przegrali . Przeważali przez większość meczu a i tak baty 1:0 . Smutna rzeczywistośc polskich klubów .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 292
Sparta obudziła się dopiero w II połowie, a ten kto pisze że Sparta dominowała to pewnie pomylił mecz z Lechem z tym z Łotyszami. Lech prowadził grę na połowie Sparty czego efektem było kilka akcji naszych jak strzały Peszki, Krivtca, Drygasa kilka rożnych itd. Od 70 min Sparta zaczeła coraz śmielej atakować i tak zostało do końca. Nie wiem czy to wynik kunktatorstwa Lecha czy faktycznie problemów fizycznych.
Po cichu liczę na 3:1, tylko kto?? ma te bramki strzelać?
PS: Dziś na testy do Lecha przyjechał typek z kadry U-21 Rumunii.