SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KKS Lech Poznań

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224051

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Zobaczymy jak będzie
Lech potrzebuję więcej takich argumentów jak np Peszko. Myślę ,że Ziomowe okno transferowe mamy spokojne bo nikt nie będzie chciał odejść. Tylko czekać na wzmocnienia bo skład jest taki jak za czasów Franza

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Wczoraj denerwowała mnie niewiedza komentatora mecz trwa , Lech wygrywa 1:0 jak i Manchester City 1:0 a ten pyeprzy że już awans jest z 1 miejsca przy takich wynikach . Jakby zapomnial że przecież jeszcze 1.kolejka jest .
No i irytowały mnie GŁUPIE straty Henriquez-a momentami jak dzieciak z podwórka co narażało Lecha na kontry Juve.
Jak Lech P. stracił gola i było 1:1 to już śmiać mi się chciało bo wiedzialem że zagotuje się jeszcze pod bramką poznaniaków i tak było polska drużyna grała więc nie mogło być inaczej .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2010-12-02 09:40:36

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
szybkośc Krasicia to za mało na Lecha
Mimo iż jestem fanem Juventusu,to ciesze się z dwoch powodów. Po pierwsze z awansu Lecha(bo fanem se moge być,ale jak gra polska drużyna to automatycznie jestem za naszymi) a po drugie ze Juventus odpadł,bo nie lubię ich polityki przedkładania rozgrywek serie A nad rozgrywki pucharowe(wielokrotnie przedstawiciele z Turynu mówili że najważniejsze są rozgrywki ligowe,a pucharowe to tylko dodatek)

a co dalej?
cóż,rozgrywki w tej grupie nauczyły mnie(bo nie będe ukrywał byłem wśród tych niedowiarków co nie dawały Lechowi szans na awans), że na kogo by Lechciu nie trafił to i tak ma szanse coś ugrać.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Ja wierzyłem w szanse w Lecha a przede wszystkim w to, że się pokażą Europie.
Teraz myślę o 1/8

Zmieniony przez - Luk_aszz w dniu 2010-12-02 11:05:21

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Coś mówili w tv że dobrze by było gdyby Lech P. zajął 1 miejsce w grupie bo jak nie to będzie dolosowany do któregoś ze zwycięscy grupy LE luuub z tych odpadów z LM
No a że 2 miejsce jest już niemal pewne to lekko raczej nie będzie tzn i tak by nie było nawet gdyby triumfowali w tej grupie więc jeden HUY za przeproszeniem
Takie Juve zostalo w tyle co w Serie A na ten czas jest III-cią siłą to mysle że Lechici nie mają się czego bać . Grać dalej swoje .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2010-12-02 11:38:24

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Troszkę szkoda że nie udało się utrzymać prowadzenia, ale grzechem byłoby narzekanie po takim sukcesie.

Kogo teraz los przyniesie to już naprawdę obojętne, trudno będzie o silniejszy zespół (przynajmniej na papierze) niż Juve albo Man City.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Wczoraj mecz może nie powalił na kolana ale pewnie to w dużej mierze wina pogody jednak na stadionie atmosdfera przednia jak zawsze na takich spotkaniach dlatego pomimo takiego mrozu warto było zobaczyć Juventus i zwycięski remis Kolejorza!

Ogólnie teraz można gdybać co by się stało gdyby Kikut miał choć trochę lepszego cela w takich sytuacjach ale to już sobie chłopak potrenuje bo widać, że ma braki w tym elemencie gry

Piękna sprawa, że udało się awansować z tej grupy gdzie tażdy mówił, że jesteśmy bez szans. Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała i nie było żadnej oprawy po za napisem Kibolski Klub Sportowy.

W górę serca niech zwycięża Lech Kolejorz!

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrząc na to jak sobie radzą, ten brak kompleksów wobec wielkich nazw klubów, pewność gry to naprawdę mogą zajść bardzo daleko.

W każdym razie szkoda 3pkt bo możnabyłoby się pokusić o wyjscie z pierwszego miejsca a teraz to już będzie ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Wlasnie sam jestem ciekaw na ile taka gra starczy . Czy moze ten awans to juz max mozliwosci Lecha . Jak tak patrzę na te odpady z LM np. to tam nie ma za wielu druzyn o porownywalnej klasie co Juventus . Wiekszosc jest teoretycznie slabsza
Lech niech gra swoje , bać sie nie musi . To inni już patrząc na tabele będą musieli poczuć większy respekt niż sama nazwa klubu budzi bo nie oszukujmy się marka Lecha P. nie jest jeszcze wszystkim dobrze znana . Pewnie patrzą i myślą " co to kurvva jest , skąd to "

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031


No i widać kto tu się zna

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

C. Ronaldo

Następny temat

Filmiki ćwiczeń dla trenerów !!

WHEY premium