SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KKS Lech Poznań

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224382

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ucieszyła mnie informacja,że Lech został liderem po pierwszej rundzie.Po pierwsze Lech to moje drugie imię,po drugie-jeśli piję browarka to przeważnie Lecha,a po trzecie-za małolata jak grałem w piłkę kopaną,to kibicowałem Lechowi,bo nikt go z kumpli nie lubił.Nie dziwne to,bo jestem ze SzczecinaAle sentyment do drużyny i dawnego Lecha z Mirosławem Okońskim z numerem 10 pozostał.Pozdro dla kibiców Lecha.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Wspaniałe wczoraj zwycięstwo


przydały by sie dwa perspektywiczne wzmocnienia i mistrz Polski będzie w Poznaniu

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
Dziś Lech Poznań zagra ostatni mecz w fazie grupowej, Poznaniaków czeka cieżki mecz wyjazdowy do Holandi gdzie tam zmierzą się z mocną drużyną Feyenoord. Kolejorz musi to spotkanie wygrać jeżeli ma się jeszcze liczyć w dalszej fazazie pucharu. Spotkanie odbędzie się na kanale TVP 2 o gdzienie 20:45.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Już się nie mogę doczekać.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2004
Jak nie teraz to kiedy?
Jak nie Feyenoord to kto?
Jak nie w Rotterdamie to gdzie?

Trzeba wygrać ****a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Jeśli będzie lepsza skuteczność niż w poprzednich meczach to wygraną mamy w kieszeni, bo sytuacji na pewno będzie sporo.
Byle tylko Poznaniacy nie marnowali ich hurtowo jak ostatnio,
bo pikawa może nie wytrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Arcyważny i zdaje się arcyciekawy mecz się zapowiada

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1703
Hmm...Małe jest prawdobodobieństwo na przejście lecha do 1/16 finału...Gdyby to miało nastąpić to pierw lech musiałby wygrać z feyenordem (na wyjeździe) i As Nancy by też musiało wygrać na wyjeździe z Deportivo...Tym bardziej , że w Feyenordzie występują tacy zawodnicy jak Roy Makay czy Giovani Van Bronchorst(Krążą plotki , że nie wystąpią)...Są więc nikłe szanse na sukces lecha lecz mimo to ciągle mocno trzymam za niego kciuki...

Zmieniony przez - kinder53 w dniu 2008-12-17 16:09:17

Visca el Barca...Visca el sfd
http://www.pajacyk.pl
http://polskieserce.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Nie ma różnicy kto wygra w spotkaniu Deportivo - Nancy,
ważne, że by remisu nie było, bo wtedy Lech musi wygrać minimum dwoma bramkami. (wtedy wchodzimy kosztem Deportivo - bilans bramek będzie na plus)

Ale nie ma co patrzeć na innych, musimy wygrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Jednak mało wiesz. GvB ostatnio rozciął głowę i trener nie będzie go raczej forsował na mecz Lechem, ponieważ w weekend czeka ich ważne spotkanie w lidze z PSV. Lechowi do awansu wystarczyć może nawet wygrana 1:0, pod warunkiem, że w La Coruni nie padnie remis. Jeśli padnie remis, to Lech będzie musiał wygrać różnicą przynajmniej dwóch bramek. Feyenoord wyjdzie raczej w dosyć odmłodzonym składzie, ponieważ wątpię, żeby trener drużyny z Rotterdamu ryzykował jakieś kontuzje przed tak arcyważnym spotkaniem ligowym.

HALA MADRID !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

C. Ronaldo

Następny temat

Filmiki ćwiczeń dla trenerów !!

WHEY premium