SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KKS Lech Poznań

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223704

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Sławomir Peszko będzie piłkarzem FC Koeln - informują niemieckie media. We wtorek Niemcy prześlą pieniądze na konto Lecha Poznań.
Jak czytamy w niemieckiej gazecie "Express", w poniedziałek wieczorem Peszko ustalał z Kolonią ostatnie szczegóły swojego kontraktu (m.in. zamontowanie nawigacji samochodowej w służbowym aucie). We wtorek rano Niemcy przeleją sumę odstępnego za reprezentanta Polski i gdy tylko pieniądze pojawią się na koncie Lecha, transfer zostanie oficjalnie ogłoszony.

Jak informuje "Przegląd Sportowy", pieniądze na transfer Peszki pochodzą od prywatnego inwestora, tak więc FC Koeln nie ponosi żadnego ryzyka.

Peszko podpisze umowę obowiązującą do końca sezonu. Jeżeli zajmujące miejsce w dolnych rejonach tebeli Bundesligi Koeln utrzyma się w elicie, kontrakt automatycznie ulegnie przedłużeniu na kolejne dwa sezony. W przypadku spadku Peszko będzie mógł odejść.


Szczerze wątpię w to co piszą Jeśli Peszko odejdzie i spadną to widzę dla niego 2 Bundesligę, Cypr, Grecja lub powrót do kraju

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1060
bez Peszki to Lech nie bd miał tej dynamiki co ma ;/ jeszcze Rudnevsa i Krivca sprzedajcie i wtedy to już takie baty dostaniecie z Bragą że ...........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a wg mnie dobrze. na polskie warunki peszken byl dosc dobry. bo,...szybki=i tyle, dosrodkowac nie umie za bardzo, strzelac goli z tak ostrego kąta to marzenie -czasem cos wleci bo młotek ma w nodze. ja jestem zdania ze kriwiec na prawej pomocy da sobie rade lepiej niz na lewej (w koncu on ma dominujaca prawą), z lewej wilku czy mozdzen, a ew zostaje kiełb na prawa a krwiwiec na lewa, dla mnie lepiej ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ale 700 tys. za takiego zawodnika to jest malutko to jest zawodnik który szarpie przez całe 90 min. i wnosił naprawdę dużo do gry Lecha ciekawe jakie teraz będzie ustawienie bo Krawiec miał dobrą jedną rundę w poprzednim sezonei a później zgasł

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Żegnaj Joelu i Peszkinie

Peszko sam powiedział, że to jego decyzja i podjął takie ryzyko. Mówił o nadziejach o utrzymanie się w Bundeslidze i ,ze pomoże zespołowi

Zmieniony przez - Luk_aszz w dniu 2010-12-29 18:55:39

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No ciekawi mnie jego występ w Koeln będę śledzić jego poczynania na boisku bo powinien być wyróżniającą się postacią w tej drużynie i po sezonie będzie gdzie? W polskim klubie - Borussia hehe

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
czemu ma gdzieś odejść?
koel się utrzyma to i peszko dostanie podwyżke i zostanie
a Lech ma na ławce jednego zawodnika który może go zastąpić...
KIEŁB mam nadzieje ,że wykorzysta swoją szanse, jakoś go bardzo lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Teraz to Lech nie jest w ciekawej sytuacji z tego względu, iż brakuje im zawodnika,który godnie zastąpiłby Sławka. Nie sądzę, że Kiełb sprosta zadaniu choć przyznam, że zaskoczył mnie ten chłopak parę razy.
Liczę przynajmniej na 2-3 dobre transfery Lecha Poznań.
Na pewno potrzebują jakiegoś napastnika... Jakiś zamiennika dla Rudnevsa.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811




Zmieniony przez - BeeV w dniu 2010-12-30 15:51:53

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Köln ma więcej punktów nad strefą spadkowa niż Lech Poznań.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

C. Ronaldo

Następny temat

Filmiki ćwiczeń dla trenerów !!

WHEY premium