SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KKS Lech Poznań

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223559

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Wzmocnieniem Lecha ma być Jacek Kiełb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Może wiecie czy gdzieś TV pokazuje galę wręczenia nagród?

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Beev, a mogłbyś coś wiecej napisać o Rodionovie, bo czuję, że masz o nim jakąś większą wiedzę niż przeciętny kibic
Jestem w 90% pewny, ze wiedza jest oparta na skrotach you tube, bo wątpię, by ktoś interesowal się Białoruską ligą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Pięknie się ten sezon dla nas zakończył. Wczoraj było widać duże zdenerwowanie, chyba najsłabszy mecz w tej rundzie, ale jak mawia Zieliński wydarliśmy Zagłębiu te punkty z gardła i mogła się zacząć feta.


Co do transferów to z odejściem Lewego już jestem pogodzony. Szkoda że tak się stanie, osobiście jestem pod wrażeniem postępów jakie on zrobił po przyjściu do Lecha i mam duży szacunek dla niego za walkę i determinację do końca, bo niejeden mając podpisany kontrakt i wizję dużej kasy już by się oszczędzał.

Nikt więcej z kluczowych już chyba nie odejdzie, niby Peszko obiecał że jak będzie majster to zostanie. Pożegnałbym chętnie kilka niewypałów typu Zapotoka, Kasprzik czy nawet Henriquez.

Przyjść musi dwóch dobrych napastników (myślę że jeden młody typu Sobiech i drugi doświadczony np. Żuraw) + jakieś wzmocnienia na inne pozycje, żeby kadra była szersza (Kiełb, Cetnarski, może Glik).



Będzie dobrze, majster w sam raz przyszedł na nowy stadion, będzie zainteresowanie, kasa z pucharów, nie pamiętam kiedy ostatnio Lech miał tak dobre perspektywy przed sobą.

Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2010-05-16 17:54:52

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 292
Perspektywy są swietne! Już się nie mogę doczekać nowego sezonu, losowań itd..
Z kolegą nie zgodzę się ws Panamy. Jakieś argumenty??

````````````
Od pewnego czasu lukam na serbski futbol, dokładniej na Vojvodine Novi Sad. Kiedyś padł pomysl sprowadzenia Dragana Mrdji (jakolwiek sie to pisze). Facet naprawde jest nieprzeciętny, co lukam na ich mecz te sadzi gole. Teraz Vojvodina łoi Napredak 3:0 a Dragan 2 strzelil. Ktoś ma wiedze ile już bramek zapakował w tym sezonie? Vojvodina nie zagra w Pucharach w nast sezonie! Wiec LM Kolejorza może się okazać kartą przetargową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Mamy na lewej obronie Gancarczyka i Ivana, Panama z nich jest najmniej pewny moim zdaniem. W poprzednim sezonie jak więcej grał zdarzały mu się proste błędy w ustawieniu.

W tym sezonie z Arką nawet fajnie zagrał, ale z Lechią przy większym naporze już się trochę gubił.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Mrdja ma 18 bramek, jest liderem strzelców,
ale od obserwowania są scouci Lecha, a nie kibice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Gdzieś czytałem niedawno że Mrdja nie jest zainteresowany grą w Lechu ani żadnym innym polskim klubie bo uważa że jest za dobry na naszą ligę. Nie wiem ile w tym prawdy, ale raczej bym na niego nie liczył.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 292
A to ciekawa historia... Isailovićovi to nie przeszkadzało i wybrał Zaglębie, będące w tragicznej! sytuacji przed wiosną. Zdaje się, że nawet jedzie na mundial.
Jeśli to prawda, to trochę szkoda. Ja jestem za opcją sciągnięcia na tą chwilę super snajpera z Europy ktory na "teraz" z miejsca zastąpi Lewego. Oczywiście, nie znam polskiego pilkarza, ktory by się nadawał.
Szukanie wśród Juniorów, 20-latków jest dla mnie kiepskim pomysłem. Dziś oglądałem Cafefutbol, p. Kołtoń zaproponował Sobiecha. Ok, dla mnie odkrycie rundy i nic wiecej. Dla mnie nie wytrzymałby presji. Kielb, inni z U-21 dobrze ale to jest jednak melodia przyszłości, co nie znaczy by ich pomijać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

C. Ronaldo

Następny temat

Filmiki ćwiczeń dla trenerów !!

WHEY premium