Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096

!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Brawo dla chłopaków, ładnie walczyli, naprawdę dobry mecz.

Przy odrobinie szczęścia mogło być zwycięstwo, ale nie można powiedzieć że remis jest niesprawiedliwy. Teraz gramy dalej, z każdym można powalczyć, Ruski też lubią czasem u siebie jakiś mecz zawalić.

...
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
15 minut przed końcem wiedziałem że będzie remis. Wygrana by była zbyt piękna a że w Polsce zbyt pięknie być nie może to nam strzelili..

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2008-11-06 21:04:29

United!! United!!

...
Potwierdzam. Mecz godny uwagi. Pierwsza bramka ładnie wykończona przez Peszka. Niestety po 5 minutach zgubiliśmy napastnika z AS Nancy i tak zremisowali. Potem walka była wyrównana. No i niespodzianka z rzutu wolnego, coś pięknego naprawdę mieliśmy przy tym stałym fragmencie gry "farta" no ale potem opusciliśmy się, przeciwnicy wywarli na nas presling przez co w 81min. Zarka z pierwszej piłki uderzył lekkim strzałem w światło bramki i tak było 2:2. Ogólnie remis to sprawiedliwy wynik, bo Lech, jak i drużyna z Francji zagrała świetny mecz Teraz jedyne co mi pozostało to zyczyc jak najkorzystniejszego rezultatu w meczu z CSKA Moskwą. Pozdro;)