SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KKS Lech Poznań

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223576

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Odnośnie Rodionova to raczej jest w miarę pewne, że przejdzie latem do Lecha jest to piłkarz dość dobrze wyszkolony technicznie, potrafi się zastawić jak "Lewy" z tego co jeszcze widziałem go w akcji to potrafi "pociągnąć" grę indywidualnie. Ale widziałem tylko kilka meczy z jego udziałem więc ciężko coś więcej powiedzieć a to w końcu liga białoruska chociaż poziomem i tak wydaje się odstawać np od ligi rumuńskiej którą oglądałem ostatnio kilka kolejek.
Rodionov grał nawet w eliminacjach do LM z Juventusem ale to było już jakiś czas temu.
Ogólnie z tego co widziałem to bardziej mi się podobała jego gra niż Lewandowskiego ale jakie będą realia to zobaczymy jak przejdzie

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Też mam obawy bo jednak Ślązacy rzadko się u nas sprawdzali (jak choćby Gajtek ), ale z obcokrajowcami też jest zawsze niewiadoma. Trzeba czekać, najbliższe dni powinny wiele wyjaśnić.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 292
A jak dla mnie może i pachnie analogią: Lewy dołączy do Błaszcza w Dortmundzie. Błaszcz został wybrany najlepszym polskim piłkarzem bodajże z rok temu, teraz Lewy i suma sumarum zagrają razem. Podobnie sprawa się przedstawia na Białorusi. Kriwiec, piłkarz Białorusi 2009 pociąga za sobą Rodionova piłkarza Białorusi 2008:)
II sprawa. Oglądałem wczoraj wszystkie gole, które zapakował lewy rywalom. 90% tych goli padło po asystach Peszkina, Semira, Sergieja innych. W kategorii "piekne asysty" bez 2 zdań triumfował Stilić, który czasami swoimi pomysłami mnie rozbraja doszczętnie. Nic nie ujmując lewemu, nie wyrobiłby sobie takiej marki gdyby go w taki świetny sposób nie obsługiwali pomocnicy.
Co do transferów, Pan Zieliński potwierdza, że w lecie dojdzie 4 zawodników. Biorąc pod uwagę, że dogadani są Rodionov oraz Kielb, zostają 2 niewiadome. 1 z nich to zapewne gracz defensywny ( odchodzi Panama ze Zlatko). Obstawiam M. Zewlakowa i L. Piszczka a co..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
Szkoda, że Lewy odchodzi. Żałuję również, że Rengifo odszedł. Również świetny piłkarz - wiele goli w pamiętnym pucharze uefa 08/09 .


A może Iljan Micanski? Co myślicie o tym transferze?


Zmieniony przez - cendrek w dniu 2010-05-17 15:22:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Sam nie wiem, w Zagłębiu sobie ładnie radził. W Lechu wcześniej nie bardzo ale też Smuda go niszczył.

Widać że to typ zawodnika który musi czuć poparcie trenera i komfort że po jednym słabszym meczu nie trafi na ławę. Gdyby Zieliński był do niego przekonany i chciał mu takie wsparcie dać to mógłby przyjść.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
A może Irek Jeleń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 292
A może Raul Gonzales?
``
Co do Micanskiego, mam mieszane uczucia. Pachnie mi tu tataj lekkim gwiazdorstwem, nie do końca twardym stąpaniem po ziemi. Np w porównaniu z Lewym, inny wymiar.
Chyba jednak ktoś z zagranicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
A może Jan Novak?!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Co do odejścia Peszki to chyba nie odejdzie , choć MEDIA pimpują to bardzo.
Niby głównym zainteresowanym jest Wolfsburg no ale tam nie ma ani LM ani LE więc myślę ,że Peszkin zostanie w Lechu ze względu na LM

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 292
A tym czasem, dość ciekawe pojawiają się teorie na temat transferu Lewego do BVB.
"... Prezydent Borussii Dortmund, Hans-Joachim Watzke, w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" przyznał, iż jego klub porozumiał się z Lechem Poznań ws. transferu Roberta Lewandowskiego, a jedynym problemem są podobno rozbieżności pomiędzy "Lewym" a Kolejorzem.
Ciekawe o co może chodzić.
Jednak mnie nurtuje jeszcze inna sprawa. Powiedział J.R, że wszystka kasa z transferu pojdzie na wzmocnienia, a jeśli transferu by nie było to co?
W LM, pucharze, lidze grać 1 napastnikiem? samobojstwo...
Po 2 za Murasia Lech dostał 3,2 mln euro, czy aż tyle kosztował Krivets? Nie. Wiec co z resztą?
Pachnie mi tutaj jakimiś cuchnącymi kwiatkami... chyba, że ktoś jest bliżej klubu i zna odp na te tematy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

C. Ronaldo

Następny temat

Filmiki ćwiczeń dla trenerów !!

WHEY premium