SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KKS Lech Poznań

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
- Nie mieliśmy szczęścia w końcówce spotkania. W pierwszej połowie trudno powiedzieć co się stało. Zabrakło nam chyba przede wszystkim przyspieszenia. Graliśmy zdecydowanie za wolno i Cracovia wykorzystywała to wyprowadzając kontry. Nie ma co tego zwalać na atmosferę meczu, bo w takich warunkach po prostu musimy grać. Trzeba uderzyć się w pierś, bo przegraliśmy ważny mecz. Czekają nas teraz ciężkie trzy dni przed pojedynkiem z FC Brugge – mówił po meczu z Cracovią kapitan Lecha, Bartosz Bosacki.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
- Gratuluję Cracovii zwycięstwa, które daje jej na dłuższy czas spokój. Dla nas to druga ligowa porażka. Przyjechaliśmy tu po trzy punkty, ale jak się zaczyna grać dopiero po stracie bramki, to ciężko marzyć o zwycięstwie. Po stracie bramki stworzyliśmy sobie więcej okazji, niż przez całą resztę spotkania, ale niestety nic nie wpadło. Bardzo szkoda tego meczu, ale trzeba już myśleć o tym co będzie w czwartek, ogarnąć się, zresetować głowy. Liczę, że Brugii będzie to już zupełnie inny zespół – mówił po meczu z Cracovią trener Lecha, Jacek Zieliński.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
- Nie ukrywam, że Club Brugge zaskoczyło mnie swoją bardzo dobrą postawą w pierwszym meczu z Lechem. W lidze nie wyglądają tak efektownie. W ostatniej kolejce strasznie męczyli się u siebie z przeciętnym Kortrijk. Wbrew pozorom wydaję mi się, że w rewanżu Lechowi może być łatwiej niż u siebie. Brugge będzie musiało zaatakować, a Lech dobrze czuję się w kontrataku i powinien to wykorzystać. Bardzo niebezpiecznym zawodnikiem jest Akpala, który w każdej chwili może zagrozić bramce rywala - mówi były piłkarz Lecha, a obecnie Anderlechtu Bruksela, Marcin Wasilewski.

- Stadion na pewno będzie wypełniony, fajnie się tam gra, ale atmosfery nie ma co porównywać z tym co jest na Lechu. Nie jest aż tak gorąco jak na stadionie w Poznaniu - dodał prawy obrońca reprezentacji Polski.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
W czwartek Lech Poznań zagra rewanżowe spotkanie fazy play-off Ligi Europejskiej z Club Brugge. Pierwszy mecz zakończył się szczęśliwym zwycięstwem "Kolejorza" 1:0.

Po wylosowaniu Club Brugge kibiców w Polsce zalała fala optymizmu. Rywal wydawał się niezbyt wymagający. Pogląd ten zweryfikowało boisko. W pierwszy meczu Bruggia była zespołem zdecydowanie lepszym i dosyć pechowo przegrała 0:1.

Trener trzeciej drużyny ligi belgijskiej ubiegłego sezonu kurtuazyjnie docenia klasę poznańskiej ekipy. Jednak w prywatnych rozmowach jest pewny swego.

- Po meczu we Wronkach rozmawiałem chwilę z trenerem FC Brugge Adrie Kosterem. Powiedział mi, że spodziewa się, iż w Belgii jego zespół szybko odrobi straty z Wronek. Twierdził, że powinno wystarczyć im na to 15 minut - zdradza Hubert Małowiejski, analityk Lecha Poznań "Gazecie Wyborczej".

Z pewnością po tym, co wysłannik Club Brugge zobaczył w niedzielę w Sosnowcu, gdzie Lech po kompromitującej grze przegrał z Cracovią, pewność siebie Belgów jeszcze wzrosła. Prawdziwą wartość obu drużyn zweryfikuje czwartkowe spotkanie.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
CHCEMY ZWYCIĘSTWA, KOLEJORZ CHCEMY ZWYCIĘSTWA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
postawiłem na Lecha po kursie 4.10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
hrhrhr, jaka stawka?

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
ja się nei zdziwie jak dzisaj wygraja, przeciez ich sponosrem jest betclick;d

Zmieniony przez - wrona160 w dniu 2009-08-27 18:52:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
lekko powiedziawszy sedzia jest poyebany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
jak oni przejdą dalej, to tylko dzieki temu ,ze beda mieli farta
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

C. Ronaldo

Następny temat

Filmiki ćwiczeń dla trenerów !!

WHEY premium