SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KKS Lech Poznań

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224291

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
teraz pytanie dlaczego w lidze odwalają taką kaszanę a w pucharach przeciwnie?

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Po losowaniu mówiłem o 7/8 pkt Lecha i awansie z 2 miejsca
A tu po 4 meczach Lech ma 7 pkt i jest liderem

Zmieniony przez - Luk_aszz w dniu 2010-11-05 06:32:04

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Świetny mecz Nie mogę się napatrzeć na tabelę naszej grupy

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Teraz to już nie mogą tego spartaczyć . Awans musi stać się faktem . Łyknęli Man.City to i Juve powinni , wystarczy że zagrają swoje czyli taką piłke jaką grają w LE

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2010-11-05 14:30:20

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Ruch Chorzów 1 - 0 Lech Poznań


?

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
awans gdzie??? chyba do 1 ligi bo to co zaprezentował Lech ( Amica) na Ruch-u to był anty fuI3ball, nie chca wom zle wrózyc ale wyglądo to tak nie gracie w europejskich pucharach na nastepny sezom odchodzą podstawowi gracze ( Arboleda, Alkoholik, Stilic Rudnevs albo Krivec po Wojtkowiaka tez napewno sie ktos zgłosi) i stajecie sie szarzyzną jak cała ekstraklasa. Szkoda bo mogliscie cos z tego zrobic a nożem w plecy jest zwolnienie Zielinskiego.

Co do kibiców to jestescie tylko NAPRAWDE DOBRĄ EKIPĄ na wlasnym stadionie ( a i to na sprawe Legi w tym sezonie zatraciliscie. Lecz wyjazdowo to są 3 ekipy dużo lepsze od Wos

Zmieniony przez - r1920r w dniu 2010-11-08 00:03:06

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Lech to nie Ruch żeby po jednym w miarę udanym sezonie wszystkich sprzedawać.

Fajnie że po raz pierwszy od niepamiętnych czasów wygraliście z Lechem (w meczu o pietruszkę, bo wszystkie ważne ostatnio z nami przegraliście) ale ochłoń trochę i zobacz kto jest ligową szarzyzną i w pucharach nie umiał pokonać Maltańczyków a kto godnie reprezentuje Polskę.

Antyfutbol to jest Wasza taktyka bo tylu fauli i szarpania za koszulkę, wręcz wieszania się na zawodnikach, to już dawno nie widziałem. Gdyby sędzia to gwizdał to by znowu było źle, ale tym razem udało Wam się trafić na takiego który nic nie widział.


Co do kibiców to pewnie by wypadli lepiej gdybyście ich wpuścili na stadion. Chorzowska gościnność

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
haha przypomniec Ci ostatni mecz na Cichej co wygraliscie dzieki panu sedziemu ??? dzieki temu tez mieliscie mistrza ale po co o tym pisac lepiej miec amnezja?? Pra??

Co do wieszania i trzymania za koszulke moze wreszcie skonczyło sie chuchanie na pseudo gwiazdki z Lecha i gwizdanie byle czego. Czas nauczyc sie ze piłka to nie szachy gdzie kontakt fizyczny jest niedozwolony. Ja tez moge napisac ze chociaz raz na 10 kolejek trafia sie sedzia co nie wlazi w dupe Lechowi i nie gwizda byle czego.

Idąc dalej gratuluje porównania ligowej szarzyzny do walki w pucharach, chcąc niechcąc juz staliscie sie jego czescią.

Co do wpuszczenia kibiców co ma do tego Ruch??? i jego kibice ??? byliscie na stadionie przeciez?? jedynym pechem jaki was spotkał to to ze psy was prowadziły na dworzec nie pod tunelem ino pod kasami ale to nie miejsce i czas by pisac o takich sprawach.

Inaczej zapytam czy Lech dostał jakąs kare za mecz z Wisłą ??? I wiecej pokory z waszej strony by sie wam przydało bo naprawde mozecie wiele osiągnąc ale na chwile obecną myslice ze jestescie nietykali ( zarówno gracze jak i kibice)

Zmieniony przez - r1920r w dniu 2010-11-08 14:45:16

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Nie mam amnezji, właśnie do tego meczu się odwoływałem. Bo to jest Twój obiektywizm: jak Arboleda kogoś szturchnie to płacz, oszustwo i korupcja. Jak pięciu z Ruchu wisi Stiliciowi na koszulce i gaciach w każdej akcji to jest męska gra i super sędziowanie.

I może Cię to boleć ale dla mnie w tej chwili puchary są sto razy ciekawsze i ważniejsze niż ligowa kopanina w Chorzowach, Bełchatowach i innych Wodzisławiach.


I o co chodzi z tą pokorą, masz jakieś kompleksy, chcesz o tm pogadać?

Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2010-11-08 14:54:52

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
zobacz sobie to co sie stało na powtórce do tego zdanie ze LE jest wazniejsza od ekstraklasy swiadczy o tym braku pokory i nie umiejetnosci przyznania sie do dziadostwa jaki prezentuje Lech.

Wy trawjcie sobie w pucharach a niech liga wam s******la do przodu zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie :) i naprawde zrozum jedno to ze ktos pisze prawde nie oznacza ze wylewa zale i smutki.

pozdRawiam i powodznenia w LE :)

dawny uzytkownik 369258 :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

C. Ronaldo

Następny temat

Filmiki ćwiczeń dla trenerów !!

WHEY premium