SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KKS Lech Poznań

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224348

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ja bym się martwił gdyby już teraz mieli najwyższą formę, bo we wrześniu już by padli. Kalendarz UEFA jest dla nas nieubłagany, ale myślę że Sparta też jeszcze nie gra na 100%.

Co do Tshibamby to taki trochę jeździec bez głowy, w typie Chinyamy, ale w Lechu kogoś takiego brakowało.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 684
oby tylko w pradze nie było kompromitacji

BO KONFIDENSTWA SIĘ NIE WYBACZA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Ja bym się martwił gdyby już teraz mieli najwyższą formę, bo we wrześniu już by padli. Kalendarz UEFA jest dla nas nieubłagany, ale myślę że Sparta też jeszcze nie gra na 100%.

Kalendarz UEFA jest tak samo nieubłagany dla każdego
a teraz jak nie zaczną grać jak na MP przystało to im to 100% formy we wrześniu może dać co najwyzej kolejne mistrzowskie trofeum w kraju które i tak jest g**** warte jeśli nasze czołowe drużyny fartem awansują pojedynkach z Azerami czy Maltańczykami.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
No i nie widziałem żeby jakikolwiek europejski zespół zagrał wielkie mecze w tej rundzie. Zobacz sobie wyniki: Salzburg przegrywa na Wyspach Owczych, AIK Sztokholm remisuje w Luksemburgu, Zilina przegrywa na Malcie itd. Wszystkim chodziło o to żeby awansować bez względu na styl i Lechowi też się to udało.

Pewnie że nie tak środowy mecz powinien wyglądać, ale wyciąganie od razu wniosku że nasza liga jest gówniana to już typowo polskie popadanie ze skrajności w skrajność. Wystarczy kilka dobrych wyników w nadchodzącym tygodniu i ci sami krytycy będą piać z zachwytu.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
udalo sie ale o maly wlos
wystarczylo jedno karnego inaczej strzelic
moim zdaniem Lech nawet nie gral zle (w stosunku do przeciwnika) ale ewidentnie brakowalo snajpera z przodu po zejsciu Wichniarka
podobno ten wicelider strzelcow co na R sie nazywal ma nie przejsc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292
Jęczał będę bo od tego jest forum, nie podoba Ci się czytać nie musisz. Nie tak wyobrażałem sobie grę Lecha w pucharach, po tylu latach czekania kiedy faktycznie przyszła mega szansa na stworzenie galaktycznej ekipy jak na polskie warunki, ktoś popełnił rażące błędy. Drużyna została osłabiona, wzmocnień nie widać i dlatego wygląda to tak jak wygląda.
Piszesz o zarządzie... co niby mają na celu takie spotkania? Dla tamtych to tylko biznes, musi się zgadzać ilość zer na koncie i tyle. Z resztą dla mnie rada jest nie wiarygodna.
Co do innych ekip, jakoś tam Sparcie Praga nie było problemem wygrać w 2meczu 5:0 z Łotwa? Hapoel, Bate, Zagrzeb wszystkie te drużyny wpakowały po 5 goli!
Po 2 liczą się też pkt do rankingu a dzięki takim 0:1 tracimy szanse na 21 pozycję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
"Pewnie że nie tak środowy mecz powinien wyglądać, ale wyciąganie od razu wniosku że nasza liga jest gówniana to już typowo polskie popadanie ze skrajności w skrajność. "

ta
bo fakt, ze mistrz Polski daje dupy z Azerami, a 3 meczy sie z druzyna z MALTY, nie wygrywajac z nimi zadnego meczu - nie swiadczy o slabosci polskiej ligi? %)

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
to ze polska liga to dno to chyba nie podlega dyskusji
widac po naszej 'grze' w europejskich pucharach
i nie *******ic o Lechu z przed tam roku czy dwoch i Wisle z przed 7 czy 8 bo 2 wyskoki na ponad dekade to tragedia poza tym to ciagle w byl tylko pochar Uefa

ja osobiscie licze ze dzieki stadionom sie cos zmieni
Legia, Wisla, Lech, Lechia, Slask, Crcovia, Arka, Jagiellonia, Korona, Zagłebie, Gornik wszystkie te druzyny juz graja na nowych stadionach lub bede w ciagu roku max. 2
moze jeszcze o kims zapomnialem
ludzie chca przychodzic na nowe stadiony
czuja sie na nich bezpiecznie
widac chocby po Koronie wczesniej srednia widzow 6 tys. teraz 12-13
jak wszedzie bedzie podobna proporcja ze 2 razy wiecej lub 2 z malym hakiem to bedzie za***iscie
nie ukrywajmy tam gdzie sa ludzie tam sa sponsorzy i pieniadze + wieksze stawki z telewizji

i to szczerze mowiac moim zdaniem jedyna szansa na poprawe jak tak sie nie stanie to przez grube lata bedziemy w tym samym miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 654 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1511
Co do tego, że Ruch się męczy z ekipą z Malty nie możemy się dziwić. Powiedzmy sobie szczerze ich 3 miejsce jest konsekwencją słabości innych drużyn, a nie świetnej gry. W tym sezonie Ruch nie będzie nawet w pierwszej "6" i tyle .

Hala Madrid ! Vamos Galacticos !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 654 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1511
Co do tego, że Ruch się męczy z ekipą z Malty nie możemy się dziwić. Powiedzmy sobie szczerze ich 3 miejsce jest konsekwencją słabości innych drużyn, a nie świetnej gry. W tym sezonie Ruch nie będzie nawet w pierwszej "6" i tyle .

Hala Madrid ! Vamos Galacticos !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

C. Ronaldo

Następny temat

Filmiki ćwiczeń dla trenerów !!

WHEY premium