Ja bym się martwił gdyby już teraz mieli najwyższą formę, bo we wrześniu już by padli. Kalendarz UEFA jest dla nas nieubłagany, ale myślę że Sparta też jeszcze nie gra na 100%.
Co do Tshibamby to taki trochę jeździec bez głowy, w typie Chinyamy, ale w Lechu kogoś takiego brakowało.
Co do Tshibamby to taki trochę jeździec bez głowy, w typie Chinyamy, ale w Lechu kogoś takiego brakowało.
Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html]