SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KKS Lech Poznań

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223558

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
troche sedzia skrzywdzil Lecha,
bo powinien uznac prawidlowo zdobyta bramke w pierwszej polowie

co nie zmienia faktu, ze Lech nie gra to, co gral rok temu

znowu bez polskiej druzyny w Europie - klasyka

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Sog za ujęcie tematu.. KLASYKA- dokładnie..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Lech zagrał słaby mecz ale i tak gdyby sędzia uznał prawidłowego gola gralibyśmy w fazie grupowej.

Co do żali kibiców z całej Polski z kilku ostatnich stron to zastanówcie się dlaczego taki "beznadziejny" Lech i tak zaszedł dalej niż pozostałe polskie kluby. Widać że nie opłaca się wychylać bo jak zwykle w Polsce tym chętniej cię potem wdepczą w ziemię.


A Ty Skeba wyrastasz na jednoosobowy kabaret tego tematu. Jeżeli jak sam przyznajesz się nie znasz to się nie wypowiadaj bo każdym zdaniem się tylko ośmieszasz.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ośmieszam się ?
Bo co,bo obiektywnie nie mogę spojrzeć na waszą grę. Mam wychwalać waszą grę pod niebiosa ?
Chłopie. Oglądałem oba spotkania i powiem tylko tyle, byliście zdecydowanie drużyną słabszą. Tak tak, wiem, że przegraliśmy z Levadią, ale komentuje te spotkanie, bo takie mam prawo. Kibicowałem wam w puchrach, w lidze już nie i jest mi szkoda, ze juz nie ma druzyny zadnej w dalszej fazie rozgrywek.

Pokaż mi gdzie napisałem, że się nie znam.
Kabaret ? Chyba tylko ty tak uwazasz

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2009-08-28 14:21:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Jeżeli widzisz przy karnych Injaca który zszedł z boiska w trakcie dogrywki to jest trochę niepoważne. Ale spoko pisz sobie jest wolność słowa.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
byliście zdecydowanie drużyną słabszą. Tak tak, wiem, że przegraliśmy z Levadią,

i Ty jesteś obiektywny?

_________________________________

Duża szkoda, nie chodzi tyle o mecze w LE co o przyszłość Lecha.. Co najmniej rok w plecy dla klubu..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałem, ze nie interesuje się poszczególnymi kopaczami waszej drużyny. Oglądałem spotkanie i bez problemu Ci powiem jaki był jego przebieg. Wiem, że Ci smutno, że Lech odpadł - naturalne. Tez mi szkoda, bo jako Polak im kibicowałem.
Wiem, że dużo osób kibicowało drużynie z Belgii, ale to nie są normalni kibice. Pozdro, nie mam zamiaru kłócić się o przysłowiowe g****.

*Diakonos - Nie gracie w lidze, tylko w pucharach. Czemu mam nie patrzeć obiektywnie ? W Le nie rywalizujemy ze sobą. Ja do Lecha nic nie mam, tylko mnie wk.....ą kibice, którzy za dużo naczytali się, nasłuchali, jaki to Lech jest za***isty
Doceniam to, że pokazaliście się w Europie. Graliście fajną piłkę, ale bez przesady. Niech się Lechici wezmą w garść, jak chcą byśmy oglądali wasze plecy

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2009-08-28 14:32:10

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2009-08-28 14:32:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
przegraliśmy z Levadią

Piszesz o Wiśle w 1 osobie liczby mnogiej a ani nie grasz Wiśle ani nie jesteś z Krakowa.. Nie wydaje Ci się to dziecinne?
To tak jakby kibic ManU z Koziej Dupki pisał- wygraliśmy z Wigan..
A z tego co widzę studiujesz historię.. Więc to już trzeba by dorosnąć..

Ale dość już dyskusji i docinek.. Gdyby kondycja PZPN i rządzących piłką w Polsce była inna niż teraz to Polskie drużyny inaczej by się prezentowały na arenie Europejskiej..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, nie mam zamiaru dyskutować i polemizować z Tobą na waszym forum, bo tylko zaśmiecamy.

Dywagując, nie zasłużyliście na awans, ale gratulacje za to, iż pokopaliście dłuzej niz pozostaly polskie drużyny.

A z Wisłą utożsamiam się i ty, czy ktoś inny nie będzie mi tego wytykał.
Spytam po raz kolejny, od kiedy miejsce zamieszkania decyduje o wyborze drużyny, której się kibicuje ?
No to Villareal ma mniej kibiców od Wisły, nawet Lecha. Niesamowite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jacek Zieliński, trener Lecha Poznań po czwartkowym meczu rewanżowym "Kolejorza" w Lidze Europejskiej z Club Brugge podkreśli, że jego zawodnicy muszą się jak najszybciej podnieść po porażce i zacząć odrabiać straty do ligowej czołówki.

- Trudno jest mi powiedzieć czy emocje opadły. Na razie dalej gramy, ale już tylko o ligowe punkty, a emocje Ligi Europejskiej odbywać się będą bez naszego udziału. Naprawdę szkoda tego meczu w Brugge, bo przy odrobinie szczęścia, gdybyśmy wykorzystali stwarzane przez siebie sytuacje to mogło się wszystko inaczej potoczyć - mówił Zieliński. Po chwili zastanowienia dodając: - Cóż pretensje możemy mieć tylko do siebie. Z kolei karne to już loteria. Wczoraj na tej loterii ewidentnie nam się nie powiodło. Nie mam absolutnie pretensji do zawodników, bo grali wczoraj na tyle ile mogli. Okazało się, że było to akurat w tym dniu zdecydowanie za mało.

- Musimy szybko wrócić do równowagi, ogarnąć się, bo została nam już tylko liga W lidze mamy już sześć punktów straty do Wisły Kraków. Na więcej zdecydowanie nie możemy sobie już pozwolić. Musimy zacząć wreszcie powoli odrabiać straty. Choć zdajemy sobie sprawę, że czeka nas trudne zadanie - przekonuje z wiarą w głosie szkoleniowiec drużyny z Bułgarskiej.

Dlaczego żadnego klubu z polskiej Ekstraklasy nie ma już w rozgrywkach międzynarodowych i dlaczego w tej edycji rozgrywek pucharowych Lech odpadł tak szybko. - Hamowałem nastroje optymizmu po wylosowaniu Belgów, bo wiedziałem, że to silny rywal. Moje przypuszczenia się potwierdziły. Graliśmy z przeciwnikiem znacznie lepiej zorganizowanym w obronie i ataku. Po prostu dobrze grali w piłkę. My też najprawdopodobniej byliśmy w jakimś małym dołku jeśli chodzi o naszą formę To nie jest jednak żadne tłumaczenie. Po porostu rywale byli od nas chyba zespołem trochę lepszym i dlatego awansowali dalej. Po chwili kontynuował: - Myślę, że pytanie o dyspozycję naszych zespołów w europejskich pucharach nie kierować do mojej osoby. Jest to pytanie do większej klasy fachowców niż moja osoba. Jest to na pewno jednak problem bardzo złożony. Ja mogę odpowiedzieć tylko na pytanie dlaczego Lech Poznań nie gra w Lidze Europejskiej - zakończył szkoleniowiec zespołu z Poznania.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

C. Ronaldo

Następny temat

Filmiki ćwiczeń dla trenerów !!

WHEY premium