SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

femme fatale... nigdy się nie poddają

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
A Ty ćwiczysz coś że taki mądry jesteś ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
Oj Karol, Karol te godzine interwalow to bym przezyla, ale milion serii i brak wegli?

Ad. PS. W miare, bo pogody nie bylo, ale ogolnie sie wybawilam troszke
PS2. Kiedy tylko chcesz. pn,wt,sr,pt,sob jestem

Dziewczyny pewnie cwicza, tyle ze moze czasu na wypiski brak
[mam nadzieje ze tak jest i ze wszystko ok ]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 589 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15078
Ja poszedłem tropem dziewczyn i zamiast wypisek na forum walczę z żelastwem po cichu i monitoruję wszystko z ukrycia panie carb cycling W międzyczasie zmieniłem diametralnie trening i po półrocznym zastoju przyszło prawie 3kg bez zmiany diety także w końcu motywacja wraca, bo było już tragicznie. W MC ostatnio poszło z zapasem 115kg w serii takze siłowo też źle nie jest. To tyle spowiedzi

A wracajac do sedna, to najbliższy tydzień odpada, bo zjeżdżam do domu i cały plan bierze w łeb także wpadnę na Trzebnicką początkiem czerwca. No chyba, że do tego czasu staniesz sie szczęśliwą posiadaczką Multisporta - wtedy zapraszam do Arkad
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
--==Nogi. Dwuglowe + łydki =--

1. RDL
30*6/ 40*5/ 50*4/ 55*3 (ostatnio stutter)
30*6/40*5/50*5/60*5/70*5/80*1/85*1
przy drugim powt przy 80 chwyt puscil i musialam od polowy wracac 85 przechwytem

2a. Zuraw
8/7/7
7/7/7
pierwsza seria udala sie dopiero za trzecim podejsciem, bo ciagle po 2powt lapaly mnie straszne skurcze w lydkach

2. Unoszenie z opadu
15/ 5*15 / 10*12
5*12/ 10*12/ 10*10

3. MDS uginanie jednonoz/ 2/1 // obunoz
5*8/8/10 // 10*6/6/8
5*8/10/8 // 10*8/6/10 // 15*3/6/3

4. Łydki
odpuscilam bo po wtorku dalej chodzic nie moge, zakwaszone mocnooo


Cala nieprzespana noc + okres . Myslalam ze bedzie trening do d*** i nie dam rady powalczyc w RDL a poszlo calkiem gladko
Udalo mi sie odzyc po tym jak rano sie czulam beznadziejnie i trening moge zaliczyc do udanych

------------------
Karol jako ze motywacja to ogromna czesc sukcesu to dobrze ze wrocila w takim razie zgadamy sie z poczatkiem czerwca.

-----------------
A w ogole u mnie przed silownia ustawili worki z piaskiem przy drzwiach bo to miejsce w 97 bylo zalane po sufit :D Dalej wydaje mi sie ze i tak nie zaleje Wroclawia ale jak jednak zaleje mi silownie to
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
u mnie już fala przeszła i siłownia stoi więc jest dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 589 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15078
Monia i jak tam, Trzebnicka sucha?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
--==Bareczki, tric, brzuch==--

1. PP
20*8/25*6/30*5/32,5*4/35*3
20*6/25*5/ 30*5/ 35*2
ble

2. Kombo kon-eks
5*8/ 7*7/ 7*5
5*10/ 7*7/ 5*9

3a. Wyciskanie hantli szeroko stojac

7*10/9*8/9*6
5*10/ 5*10/ 7*10

3b. Unoszenie w opadzie
7*10/9*10/5*8
5*10/ 7*10/ 5*10
wolniej, z minimalnym przytrzymanie

4a. Wyciskanie francuskie lezac sztanga
13*10/15*7/18*3
13*10/ 15*8/ 18*3

4b. Pompki tylem
3*10
w ss bez zadnej przerwy, te 10 to jest max, triceps pali

5. Unoszenie nog w zwisie na drazku
2*10

6. Unoszenie nog w podporze
2*12
w sumie lepiej wchodzi niz to na drazku

7. Spiecia na lawce ujemnej ze sztanga
10*20/16

Na trening poszlam cala obolala, plecy, barki ledwo zyly. Jednak jak w RDL mam wiekszy ciezar to zdecydowanie bardziej czuje wszystko na nastepny dzien co oczywiscie bardzo mi sie podoba

Z dieta polecialam dzisiaj mocno , piwka, lody, chipsy - wiekszosc niestety moge zwalic na okres - ale mowi sie trudno

a silka wydaje mi sie ze lajtowo, raczej nie ma tam nic wody
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Ale tu cicho
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 780
az strach sie odzywac

CZARNY KOT JEST NADAL MOJ %)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
nie zyje... znaczy w sumie zyje ale tak jakbym nie zyla

trening w poniedzialek zrobiony, w srode polaczylam wtorkowy i srodowy, jutro powinno byc zgodnie z planem - znaczy pojde na trening ale nie bedzie on na pewno intensywny. z dieta masakra - nie mam ochoty na jedzenie prawie w ogole, a jak juz mam to lapie na szybko jakis syf.

Najgorsze 10 dni przede mna, ale mam zamiar treningow nie opuszczac to jak beda jakies w miare to cos naskrobie i mam nadzieje ze diete tez uda mi sie opanowac w pore, bo znowu bedzie robota od nowa
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę a 6 weidera

Następny temat

Wyciskanie na płaskiej VS dipsy.

electro
Polecane artykuły