i oprócz walk tych co widać że umieją
to dynamika słabnie pod koniec
imo 2-3min, ale wieksza ilość rund, bardziej jak w boksie
i ciekawiej by bylo
Ilość wyświetleń tematu: 195725
:)

:)
.
, walenie mlotem o opone i wogole . Fedor legenda , wogole cala rodzina ich zabijakow bo maja az 3 dobrych zawodnikow tylko Fedor najbardziej utytulowany .
" Niech sucha masa bedzie z toba "
:)
( przynajmniej obecnie w kwestii strong man ) .
albo np. Trojbojem .
!" Niech sucha masa bedzie z toba "
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły