SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc.....szczera

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475


Witam…..
Wiek-25
Czas redukcji ok. 50 dni



Dieta taka sobie -podstawowe błędy, typu: nie jeść przed 18, zero słodyczy i mięso i nabiał, itd.----dlatego jak ułoże to wrzucę
Zdrowy jak koń 
Nie pije kawy, a energetyki bardzo sporadycznie(dbam o żołądek)
Obecnie zakupiłem SCORCH-a i witaminki Bodymax sport
Cel to redukcja tłuszczyku jaki widac :P , poziom tłuszczu ok. 25%----chcem zejść do przynajmniej 20% a jak się da to do 17% albo i nizej 


Trening
Dzień 1

KLATKA
Wyciskanie sztangi skos góra-4x5-15
Wyciskanie sztangielek skos góra-3x5-15
Wycisk ściskający-4x5-15
Rozpiętki płasko-3x5-15
Przenoszenie sztangi za głowę-2x15

BARKI(przód i bok)
Wyciskanie sztangi z przodu stojąc-4x5-15
Superseria:
Wznosy sztangielek z przodu siedząc-4x5-15
Wznosy sztangielek bokiem-4x5-15
Wznosy sztangielki bokiem leząc skos-4x5-15
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia-2x15


Dzień 2

PLECY
Podciąganie na drążku do klatki-4x max
Wiosłowanie sztangą podchwytem-4x5-15
Samolot (chwyt naturalny)-4x5-15
Wiosłowanie sztangielką-3x5-15
Dzień dobry-4x5-15

TYŁ BARKÓW I KAPTURY
Unoszenie sztangielek w opadzie-5x5-15
Szrugsy ze sztangielkami-6x5-15
Unoszenie sztangielki jednorącz leżąc bokiem na ławeczce-3x5-15

Dzień 3

TRICEPS
Wyciskanie francuskie sztangą siedząc-4x5-15
Wyciskanie francuskie sztangielkami leżąc-3x5-15
Pompki odwrotne z obciążeniem 3x25

BICEPS
Uginanie ze sztangielkami w oparciu skos-3x5-15
Uginanie ze sztangą metoda „21" -3x
Uginanie ze sztangielkami chwyt młotkowy-3x5-15


Dzień4

NOGI
Przysiady ze sztangą na karku-5x5-15---progres
Przysiady ze sztangą na klatce5x25-5---regres
Przysiady „Sumo"-5x5-15
Martwy ciąg o prostych nogach-5x5-15
Wspięcia na palcach ze sztangą-6x max


Aeroby----bieganie 2 razy w tygodniu, lub łyżworolki, jak pada-rowerek stacjonarny...


Zastanawiam się gdzie wrzucić przedramiona i brzuch???

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9155
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4392
Przeciez dopiero ma wrzucic diete...
Przedramiona mozesz dac po bicepsie, a brzuch przynajmniej 2 razy w tygodniu - np po plecach i girach.
Brzuch jest stabilizatorem przy wielu cwiczeniach wiec mozesz go po prostu pozniej dobic.
Co do pozostalych partii - to nie laczylbym klaty z barami, nie wyobrazam sobie wyciskac ich po kilkunastu seriach wyciskania na klate.
Pozdro, no i powodzenia z fatem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3065
ja osobiscie polaczylbym
1. plecy z bicepsem
2. klate z tricepsem
3. barki z tylnymi barkami i kapturami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
miałem takie połączenie jak radzi bimbam----skuteczne, ale chcem spróbowac coś innego,
np. arni łaczył klatke z pleckami----wiem ze nie dorastam mu do piet....ale połączenie moje jest dobre

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
wypowie się jeszcze ktos.....jakis moderator prosiłbym

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
trening masz przeładowany jak na redukcję zajedziesz układ nerwowy.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
duzo to mi nie pomogłes.....może jakieś poprawki, podpowiedź

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51384
Przeładowany tzn po co dajesz np aż 6 ćwiczen na barki i to jeszcze ćwicząc je po klacie?Jak dla mnie to max 3 cwiczenia będą Ok.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
to moze ktos mnie pomoze z tą poprawa

Zmieniony przez - ukazs w dniu 2010-04-26 21:40:09

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10034
a jakas ankieta, dane, staz, DIETA?

jesli Koniu mowi, ze przeladowany to pewnie przeladowany. ja sie na trenach nie znam i jade zayebistym fbw, w ktorym nie ma czasu na martwienie sie o przedramiona, a jak jest sila to po kazdym cwicze brzuch. o treningach za malo wiem zeby sie wypowiadac. jak dla mnie fbw rzadzi i polecam

dopracowales diete? sam scorch sprawy nie zalatwi.
wrzucales trening do dzialu dzienniki treningowe dla poczatkujacych/zaawansowanych?

pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA na mase do Sprawdzenie

Następny temat

16 lat problem z wagą i odżywianiem

electro
Polecane artykuły