SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o szczerą pomoc, liczę na was!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 945
Witam

Od ok roku trenuje regularnie na siłowni, tym razem mam zamiar wspomóc się jakimiś suplementami.Posiadam diete, i ograniczony budzet na odżywki (ok maks 400 zł) .Będę szczery brałem kiedyś kreatyne i gainery ale okazało się to dla mnie całkowitym niewypałem.Brak czasu spowodował nie stosowanie się do diety i wszystko szlak trafił.Tym razem mam inne zamiary i inne cele, będę walczył do upadłego aż będę zadowolony z efektów.I tutaj moja prośba i waszą pomoc, co proponujecie? jaki zestaw? Moją propozycję wymieniam poniżej, mam nadzieję że mi doradzicie, co ewentualnie zaminić/dodać, czy dobrze kombinuję czy też nie tędy droga.Liczę na Waszą pomoc!

Pozdrawiam Serdecznie.

- OLIMP CREATINE XPLODE 500g
- Olimp Vita-Min Multiple Sport 120 kaps
- Białko WPC ŁOWICKIE
- AMINOSTAR BCAA 2x120k
- PVL MUTANT MASS 6,8 KG
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5475
Waga? Wzrost? Wiek? Powiedz cos o sobie. Jaki cel cyklu? Jeżeli ćwiczysz rok, to po co pakujesz kase w jedzenie w prochu. Nie wierzę, że nie dostarczysz z pożywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 945
Po przeglądnięciu przykładowych zestawień cykli suplementacyjnych zdecydowałem się na taki zestaw:

- PVL Mutant Mass
- VitalMax Creatin/Universal Creatine (Którą wybrać?)
- UNS Protein 80/WPC Ostrowia (Którą wybrać?)
- Olimp Vita-Min Multiple Sport 120 kaps

Proszę was o pomoc tylko co do tych produktów z którymi mam dylemat.Mam jeszcze dwa pytania:

1. Czy zalecane są jeszcze Węglowodany np. Olimp Carbo? skoro w gainerze PVL Mutant Mass, znajduję się ich aż 170 g na 260 g porcji?
2. Czy któraś z tych kreatyn da mi pompe podczas treningu? czy po prostu dokupić do tego coś co da powera.

Pozdrawiam Serdecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
1. Wylicz sobie ile ci brakuje ww. Nie musisz carbo dokupować
2. kreatyna nie da ci pompy, na treningu na pewno będziesz ją miał, ale długo się nie utrzyma. Odżywianie na pierwszym miejscu. Możesz PP dokupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AD 1. - Carbo bym odpuścił, na cholerę tyle prochu, masz gainera, wystarczy.
Ad 2. - Pompę da Ci odp trening, kreta nie. Możesz pokombinować z dowolną formą argininy, ale to też nei jest wieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 945
Czyli na mam rozumieć że białko w tym zestawie też nie jest tutaj wymagane? Mogę je dokupić tylko aby w razie czego uzupełniać braki w diecie? Czyli ogólnie zestaw może być tak?

Zmieniony przez - Kamil87c w dniu 2012-08-28 17:55:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dokladnie, jak są braki to dokup bialko
zestaw ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Remik.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer malo cukru

Następny temat

Nowe smaki SFD WPC protein plus

Wiecej