Witam!
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 80
Wzrost: 183
Obwód klatki: 102
Obwód ramienia: 40
Obwód talii: 94
Obwód uda: 59
Obwód łydki: 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie bardzo wiem jak to ogarnąć
Aktywność w ciągu dnia: szkoła , tenis , bieganie, kosz
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Tenis , bieganie możliwe codziennie 1:30-2:30h
Odżywianie: lubię wszystko i w zasadzie mogę ograniczyć tez wszystko bez większego probblemu.
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: OK
Preferowane formy aktywności fizycznej: w tygodniu mogę trenować przykładowo 5x przez pierwsze 45 dni , później codziennie włączając jakąś lekką siłownię z powodu iż zbytnio nie mogę dźwigać ciężarów.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: ---
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Planuję spalacz.
Stosowane wcześniej diety: brak.
Zaplanowałem sobie dietę na 90 dni w moim przypadku mam możliwość przez pierwsze 1.5 miesiąca trenować raz dziennie po ok 1:30-2:30h. Przez drugie 1.5 miesiąca będę mógł trenować rano po śniadaniu np godzinę.
Zwykle gdy chciałem chudnąć to jadłem po prostu 2-3 posiłki i tyle , wielkich efektów to nie dawało. Tym razem ułożyłem to mniej więcej tak:
Wstaję w okolicach 7:00-7:10
I posiłek 7:40
(spalacz)
mleko 150ml , musli 50g
jajecznica z dwóch jajek + pomidor
co jakiś czas jajka zastąpię kanapką (chleb razowy + szynka)
(tran)
II posiłek 11;30
kanapka (łosoś + pieczywo razowe + pomidor , ewentualnie sałata)
III posiłek(przed treningiem) 14:30 - 15:00
(spalacz)
pierś z kurczaka (gotowana)100g
kasza gryczana 100g
szpinak
(tran)
Trening 16:00-18:30 (tenis , ewentualnie bieganie , interwały ,(choć gra w tenisa jest równie wymagająca jak trening interwałowy. lub koszykówka) wszystko w granicach 1:30h-2:30h .
IV posiłek (po treningu)18:30
banan
szklanka mleka
V posiłek 21:00
twaróg półtłusty
Z góry dziękuję jeśli ktoś oceni
. Podczas drugiego 1.5 miesiąca będę miał więcej czasu na treningi ,więc w grę wchodzą wszelakie brzuchy , pompki (oczywiście teraz też mogę gdzieś to wsadzić w te 2h treningowe o ile to konieczne i przydatne)
Zmieniony przez - trafny1 w dniu 2010-04-13 01:08:46
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 80
Wzrost: 183
Obwód klatki: 102
Obwód ramienia: 40
Obwód talii: 94
Obwód uda: 59
Obwód łydki: 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie bardzo wiem jak to ogarnąć
Aktywność w ciągu dnia: szkoła , tenis , bieganie, kosz
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Tenis , bieganie możliwe codziennie 1:30-2:30h
Odżywianie: lubię wszystko i w zasadzie mogę ograniczyć tez wszystko bez większego probblemu.
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: OK
Preferowane formy aktywności fizycznej: w tygodniu mogę trenować przykładowo 5x przez pierwsze 45 dni , później codziennie włączając jakąś lekką siłownię z powodu iż zbytnio nie mogę dźwigać ciężarów.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: ---
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Planuję spalacz.
Stosowane wcześniej diety: brak.
Zaplanowałem sobie dietę na 90 dni w moim przypadku mam możliwość przez pierwsze 1.5 miesiąca trenować raz dziennie po ok 1:30-2:30h. Przez drugie 1.5 miesiąca będę mógł trenować rano po śniadaniu np godzinę.
Zwykle gdy chciałem chudnąć to jadłem po prostu 2-3 posiłki i tyle , wielkich efektów to nie dawało. Tym razem ułożyłem to mniej więcej tak:
Wstaję w okolicach 7:00-7:10
I posiłek 7:40
(spalacz)
mleko 150ml , musli 50g
jajecznica z dwóch jajek + pomidor
co jakiś czas jajka zastąpię kanapką (chleb razowy + szynka)
(tran)
II posiłek 11;30
kanapka (łosoś + pieczywo razowe + pomidor , ewentualnie sałata)
III posiłek(przed treningiem) 14:30 - 15:00
(spalacz)
pierś z kurczaka (gotowana)100g
kasza gryczana 100g
szpinak
(tran)
Trening 16:00-18:30 (tenis , ewentualnie bieganie , interwały ,(choć gra w tenisa jest równie wymagająca jak trening interwałowy. lub koszykówka) wszystko w granicach 1:30h-2:30h .
IV posiłek (po treningu)18:30
banan
szklanka mleka
V posiłek 21:00
twaróg półtłusty
Z góry dziękuję jeśli ktoś oceni
. Podczas drugiego 1.5 miesiąca będę miał więcej czasu na treningi ,więc w grę wchodzą wszelakie brzuchy , pompki (oczywiście teraz też mogę gdzieś to wsadzić w te 2h treningowe o ile to konieczne i przydatne)
Zmieniony przez - trafny1 w dniu 2010-04-13 01:08:46
Krzysztof Piekarz