SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta tłuszczowa - D. Szukała (i Biniu)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112383

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
nie lubie sztywnych schematow
sadze ze znajdzie sie o czyms podobnym artykul w PB3

musimy dolozyc bialko, malo weglowodanow i odpowiednio malo tluszczow
chyba ze robisz mase :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35
Hmm.. robię masę heheheh od dziecka robię masębiałka zwiększyłem trochę zmniejszę pobór węgli. A dałeś mi do myślenia z tym skrótem PB3. A tak jak pisałem już wcześniej chodzi mi nad ale dobrze jakościowo budowaniem masy
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
PB - nowy magazyn na rynku kierowny do ludzi aktywnych - Perfect Body - dodatek 3 oznacza numer trzeci :)

jesli robisz mase i planujesz wykorzystac diete niskoww - prosze ustal sobie limit weglowodanow na poziomie ponad ketogenicznym (~100g dziennie)
lub jesli nizej spozywaj duza ilosc bialka (naprawde duza)

co do zarysu diety podaczas masy i ewenetualnego ladowania
prosze przejrzyj moje uwagi miedzy innymi w tym watku i/lub w dawnych czasach Alternatywnej Drogi :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35
No wielkie dzięki co do ładowań to sobie narazie od puszcze AD sie zapoznałem i z wątkami wcześniejszymi, proporcje ww mam zachowane mniej więcej tak jak pisałeś, a efekty zboczymy postaram się napisać co jakiś czas co i jak "wchodzi" może ludziom się do czegoś przyda a szyfru PB3 no bym tak nie rozszyfrował
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
PB3 to nie tylko Prison Break sezon 3 :)
jak widac

powodzenia !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35
hehehe nawet na to bym nie wpadł co możne przedstawiać ten skrót
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1488 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22272
Biniu ja jade na tluszczowej w dni treningowe 60 gram ww potreningowo reszta warzywa w dni nietreningowe same warzywa tluszcze w okolicach 250 gramow bialko od 350 do 400 gramow masa idzie w gore, pytanie jak powinna wygladac dieta jesli ma byc oparta na tluszczach aby wyszykowac forme startowac byc pociety maxymalnie ale jednoczsnie nabity masz dostep do takich informacji?

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
o mniejszej niz teraz kalorycznosci
i okresowych niezbyt duzych (bez efektu zalania) ladowaniach weglowodanami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1488 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22272
a moze byc opcja jesli waze np 100 kg dac rano 50 gramow ww z bialkiem i 10 gramow tluszczy a reszta dnia bialko stala ilosc codziennie a co tydzien powoli zmniejszac ilosc tluszczy a gdy dojde juz do formy a dzielic mnie bedzie niewiele od startowej co 2 lub 3 dni podbic tluszcze do poziomu od jakiego zaczynalem ale nadal na minusie byc rozbujac metabolizm i dalej tracic tkanke tluiszczowa?i jeszcze jedno ketoza nie wchodzi w gre wszedlem kiedys tak dla samego siebie ze tak mnie wyplaszczylo ze nie poznawalem samego siebie a ladowania okupilem o wiele gorsza sylwetka potrzebuje rozwiazania przy ktorym ciagle bede wygladac dobrze a jedyne co to tracic zbedny balast zatrzymujac jak najwiecej miesa , drugie rozwiazanie :proporcje jakie widze to: dieta na zero kalorii a w recompie przed redukcja 300 na plus dokladac bede hiit , recomp bede walic okol 2 , 3 miesiace przed finalowa redukcja , a pozniej tak bialko 4 gramy , ww 1 gram reszta tluszcze tak by bilans zerowy sie zgadzal. ok?bilans ciagle bedzie zerowy ale dopasowany oczywiscie do zmniejszanych kilogramow.Ktora opcja lepsza?

Zmieniony przez - tommy098 w dniu 2010-04-08 14:49:41

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
cos zakreciles w poscie - nie moge dojsc do ladu :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

D.Szukala - WITAM !

Następny temat

D.Szukała - prezent

electro
Polecane artykuły