SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wyciskanie na ławeczce

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1607
ile powinienem wyciskac na ławeczce
wiek : 13 lat
waga : 50 kg

" Niech Moc Będzie Z Wami "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11813
200kg 10 razy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1448 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8915
800kg, czlowieku wy******laj co za dzieciury w tym forum srednia z 15-16 spadla juz na 13 nawet
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18754


Zmieniony przez - Platix w dniu 2010-02-27 21:00:21

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1448 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8915
no taka prawda boze , do ksiazek a nie na silownie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31752
2 książki tygodniowo ;)
albo syfy z czoła wyciskaj a nie na klatkę ;)

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2532
i po przeczytaniu tych wpisów benito96 się powiesił.

Zmieniony przez - abcdabcd77 w dniu 2010-02-27 21:29:00

dawaj, nie p******.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11813
dosc glupie pytanie zadales , nie mozna powiedziec kto ile ma wyciskac, kazdy jest inny
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
Klocka rano. Najlepiej jak literkę ułożysz jakąś

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
Głupie pytanie głupie odpowiedzi;]

Sam mam 17 lat w sumie to jeszcze nie skończone
jak chcesz w przyszłości interesować się siłownią do końca gimnazjum pracuj nad ogólną sprawnością i wydolnością organizmu. Zacznij chodzić na siłownie w wieku co najmniej 15 lat coś o tym wiem. Wcześniej nie ma sensu się katować. Tak jak podpowiadają ci starsi koledzy zajmij się najpierw szkołą. Uwierz mi że wiedza przyda ci się na siłowni.

Jeżeli chcesz zostać "siłaczem" musisz być wytrwały
Tak więc zaczynaj bieganie,pompeczki,przysiady,grzbietki w tym wieku jest to znakomita siłownia która da ci lepszy start.
Kulturystyka to nie tylko machanie ciężarami. Uwierz mi że jest to bardzo trudny sport. Dopiero zaczynam i uczę się na własnych błędach.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Mam nadzieje że pomogłem...

trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
Otóż to, mi 8-9 rok już pyka a dalej potrafię pół dnia spędzić wertując strony w necie o tym I co najciekawsze im więcej przeczytam tym więcej pytań mi się nasuwa = jeszcze więcej czytania w następne dni

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Technika a masa i siła.

Następny temat

trenign od początku- przygotowanie do wojska

electro
Polecane artykuły