Dzisiaj dzień jakoś zleciał.
Najepierw trening:
brzuszki+unoszenie nóg w leżeniu(seria podwójna)3x15
skłony na boki ze sztangielka 4x15(2kg)
uginanie nadgarstków z sztanka 20/13/10/9 (31kg)
Jedzenie z dziś:
5jajek
woreczek ryżu parabolicznego+150g gotowanej szynki wiepszowej
woreczek ryzu białego+150g smazonego schabu wiepszowego
4jajka wejdą pożniej.
dzisiaj tak mało posiłków dlatego, że wstałem kolo 12.30, ale woczoraj ostatni posiłek był kolo 01.30.
Najepierw trening:
brzuszki+unoszenie nóg w leżeniu(seria podwójna)3x15
skłony na boki ze sztangielka 4x15(2kg)
uginanie nadgarstków z sztanka 20/13/10/9 (31kg)
Jedzenie z dziś:
5jajek
woreczek ryżu parabolicznego+150g gotowanej szynki wiepszowej
woreczek ryzu białego+150g smazonego schabu wiepszowego
4jajka wejdą pożniej.
dzisiaj tak mało posiłków dlatego, że wstałem kolo 12.30, ale woczoraj ostatni posiłek był kolo 01.30.
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/Patryk._W_drodze_po_mase.-t552643.html
tylko zmieniaj te wieprzowine na jakies inne mieso
